Готуємося до останнього дзвоника та випускного: добірка мінусовок на лінійку

Готуємося до останнього дзвоника та випускного: добірка мінусовок на лінійку

Останній дзвоник і випускний — завжди дуже зворушливі події, особливо для випускників, адже це період прощання зі школою і дитинством, рубіж, перейшовши який, молоді люди вступають у доросле життя. І з роками шкільної юності потрібно як слід попрощатися. У розпал підготовки до свят ми вже публікували добірку привітань випускникам, а тепер, з огляду на інтерес до теми, ділимося не менш актуальним контентом: пісні мінус на останній дзвоник і випускний — уже в матеріалі від HOCHU.ua.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Нагадаємо, останній дзвоник — традиційне свято українських школярів, яке відбувається у школах після закінчення навчання. Це свято сентиментально підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні. Зазвичай на урочистій лінійці виступає керівництво школи, перша вчителька, батьки школярів, першокласники та самі випускники — учні 9-х та 11-х класів, які назавжди залишають стіни школи.

Читати такожЗ останнім дзвоником: красиві картинки та листівки зі зворушливим святом

Щоб захід запам'ятався, влаштовують цілий концерт, так само як і на випускному вечорі. Тому зараз таким попитом користуються мінусовки пісень, які можна виконати на святі.

пісні мінус на останній дзвоник

Пісні мінус на останній дзвінок і випускний

Щоб ви не витрачали багато часу на пошуки, ми вже зібрали кілька цікавих варіантів. Мінусовки пісень ви можете прослухати тут. Вибирайте найкращі пісні мінус і активно візьміть участь в урочистій лінійці.

Упевнені, ці мінусовки на випускний та останній дзвінок допоможуть зробити свято яскравим і підкреслити талант ваш та однокласників.

минусовка на выпускной

Також вам можуть бути корисні: Красиві привітання у віршах і в прозі на останній дзвінок

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини