Різдво, День Святого Миколая та Благовіщення тепер будемо відзначати в інші дати: новий календар церковних свят

Різдво, День Святого Миколая та Благовіщення тепер будемо відзначати в інші дати: новий календар церковних свят

У середу, 24 травня, православна церква України затвердила реформу церковного календаря. З 1 вересня 2023 року українці відзначатимуть християнські свята за новоюліанським календарем, через що дати свят змістяться на 14 днів. Нагадаємо, що у лютому аналогічне рішення прийняла УГКЦ. Коли ми відзначатимемо Великдень, Різдво, День Святого Миколая та інші свята? Новий календар та розклад вже на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Читати такожТрійця 2023: дата святкування, традиції та заборони

Згідно з новим календарем, Різдво відзначатиметься 25 грудня замість 7 січня, Покрова Пресвятої Богородиці – 1 жовтня замість 14 жовтня, Водохреща – 6 січня замість 19 січня, а День святого Миколая – 6 грудня замість 19 грудня.

Однак перехід на новий юліанський календар не вплине на дату Великодня та деяких інших свят, включаючи Трійцю.

Остаточне рішення з цього питання буде ухвалено на Помісному соборі 27 липня, хоча настоятель ПЦУ, митрополит Єпіфаній, заявив, що питання вже вирішене. Тому дивіться, як виглядатиме новий календар церковних свят.

Різдво, День Святого Миколая та Благовіщення тепер будемо відзначати в інші дати: новий календар церковних свят - фото №1
Фото: "Телеграф"

Читати такожДушевні привітання на останній дзвоник випускникам 9-х і 11-х класів у віршах і в прозі

Також не пропустіть найпотужніші молитви, які потрібно прочитати на Вознесіння 25 травня. Ці молитви точно принесуть вам здоров'я, щастя та удачу.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини