Різдво, День Святого Миколая та Благовіщення тепер будемо відзначати в інші дати: новий календар церковних свят

Усі свята
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

У середу, 24 травня, православна церква України затвердила реформу церковного календаря. З 1 вересня 2023 року українці відзначатимуть християнські свята за новоюліанським календарем, через що дати свят змістяться на 14 днів. Нагадаємо, що у лютому аналогічне рішення прийняла УГКЦ. Коли ми відзначатимемо Великдень, Різдво, День Святого Миколая та інші свята? Новий календар та розклад вже на HOCHU.ua!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Згідно з новим календарем, Різдво відзначатиметься 25 грудня замість 7 січня, Покрова Пресвятої Богородиці – 1 жовтня замість 14 жовтня, Водохреща – 6 січня замість 19 січня, а День святого Миколая – 6 грудня замість 19 грудня.

Related video

Однак перехід на новий юліанський календар не вплине на дату Великодня та деяких інших свят, включаючи Трійцю.

Остаточне рішення з цього питання буде ухвалено на Помісному соборі 27 липня, хоча настоятель ПЦУ, митрополит Єпіфаній, заявив, що питання вже вирішене. Тому дивіться, як виглядатиме новий календар церковних свят.

Різдво, День Святого Миколая та Благовіщення тепер будемо відзначати в інші дати: новий календар церковних свят - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також не пропустіть найпотужніші молитви , які потрібно прочитати на Вознесіння 25 травня. Ці молитви точно принесуть вам здоров'я, щастя та удачу.