Найсильніший захист від чаклунства і нечисті: молитви до святого Кипріана

Усі свята
651
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

За новоюліанським календарем 2 жовтня віряни відзначають день пам’яті священномученика Кипріана і мучениці Юстини. Кипріан — заступник для всіх, хто зрікся магії та чаклунства. Він допомагає миттєво у найскладніших ситуаціях. Для вас — найсильніші молитви від чорної магії та чаклунів.

Один із найсильніших у свій час чорний маг Кипріан зрозумів, що сильнішого за Бога нікого немає, не було і не буде. Він покаявся у своїх гріхах, спалив усю нечисту літературу та атрибутику і прийняв християнство.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Загинувши за Бога мученицькою смертю, Кипріан почав творити чудеса з небес, рятуючи людей від нечисті та захищаючи їх при першому поклику. Для вас — найсильніші молитви, які викликають святого, аби він захистив вас.

Найсильніший захист від чаклунства і нечисті: молитви до святого Кипріана - фото №1
Pinterest

Кондак 1

Обраний від служіння диявольського на служіння Богу і до собору святих зарахований, священномученику Кипріане, моли Христа Бога, щоб визволитися нам від сітей лукавого і перемогти світ, плоть, диявола, щоб ми взивали до тебе:

Радуйся священномученику Кипріане, скорий помічнику і молитвенику за душі наші.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Ікос 1

Ангельські сили здивувалися, як від мистецтва чародійництва навернувся ти, богомудрий Кипріане, до пізнання Божественного і через покаяння знайшов ангельське безпристрасне життя. Ми ж, наверненню твоєму дивуючись, співаємо тобі так:

Радуйся, що наверненням твоїм ангелів здивував; радуйся, що лик святих звеселив.
Радуйся, що мудрість свою виявив; радуйся, що за Христа вінець прийняв.
Радуйся, бо тобою біси відганяються; радуйся, бо через тебе всі хвороби зцілюються.
Радуйся, священномученику Кипріане, скорий помічнику і молитвенику за душі наші.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Найсильніший захист від чаклунства і нечисті: молитви до святого Кипріана - фото №2
T1.ua

Молитва до священномученика Кипріана

О святий угоднику Божий, священномученику Кипріане, скорий помічнику і молитвенику за всіх, хто до тебе звертається! Прийми від нас, недостойних, похвали ці; виблагай у Господа Бога для нас у немочах — зміцнення, в скорботах — утіху і всім усе корисне для життя цього. Піднеси до Господа твою благу і сильну молитву, щоб охороняв і зберігав нас від гріхопадінь, а тим, які впали у гріх, дарує істинне покаяння і збереже всіх нас від полону диявольського і від усякого дійства злих духів та приборкає тих, які кривдять нас. Будь нам поборником могутнім від усіх ворогів видимих і невидимих. Подай нам терпіння, а в час кончини нашої вияви нам заступництво від мучителів на митарствах, щоб під твоїм проводом досягли ми Єрусалима Вишнього і удостоїлися в Царстві Небесному зі всіма святими славити і оспівувати пресвяте ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа навіки-віків. Амінь.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Найсильніший захист від чаклунства і нечисті: молитви до святого Кипріана - фото №3
Pinterest

Молитва від чаклунства

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, охорони мене заступництвом святих Твоїх ангелів, молитвами Всепречистої Владичиці нашої Богородиці і Вседіви Марії, силою Чесного і Животворчого Хреста, святого архістратига Божого Михаїла та інших Небесних сил безтілесних, святого пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, священномученика Кипріана і мучениці Юстини, святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця, святителя Лева, єпископа Катанського, святителя Микити Новгородського, святителя Іоасафа Білгородського, святителя Митрофана Воронезького, преподобного Сергія, ігумена Радонезького, преподобних Зосими і Савватія Соловецьких, преподобного Серафима Саровського, чудотворця, святих мучениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії, святого мучениика Трифона, святих і праведних богоотців Якима і Анни і всіх святих Твоїх, допоможи мені, недостойному рабу Твоєму (ім’я), визволи мене від усіх підступів ворожих, від усякого зла, чаклування, чарівництва і від людей лукавих, щоб не змогли вони вчинити мені що-небудь зле.

Господи, світлом Твого сяяння охорони мене зранку, в полудень, увечері й під час сну та силою благодаті Твоєї відверни, віддали всякі злі нечисті сили, що діють за намовою диявола. А якщо задумане зло почало свою дію, зупини його та поверни в безодню пекельну, бо Твоє є царство, і сила, і слава Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Найсильніший захист від чаклунства і нечисті: молитви до святого Кипріана - фото №4
Pinterest

Молитва "Нехай воскресне Бог"

Нехай воскресне Бог і розвіються вороги Його, і нехай біжать від лиця Його всі ненависники Його. Як щезає дим, нехай щезнуть вони, як тане віск від лиця вогню, так нехай загинуть біси від лиця тих, хто любить Бога і хто осіняє себе хресним знаменням і в радості промовляє: радуйся, Пречесний і Животворчий Хресте Господній, що проганяєш бісів силою розп’ятого на Тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пекла зійшов, і подолав силу диявола, і дарував нам Тебе, Хрест Свій Чесний, на проганяння всякого супротивника. О Пречесний і Животворчий Хресте Господній, допомагай мені зі Святою Дівою Богородицею і зо всіма святими Небесними Силами завжди, нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Найсильніший захист від чаклунства і нечисті: молитви до святого Кипріана - фото №5
Pinterest

Нагадаємо, раніше ми писали, що не можна робити в день памяті святих Кипріана та Юстинії. Здавна люди дотримувалися традицій, аби не накликати на себе біду.

Головне фото: Pinterest