Роздратованість і 7 правил, як змінити цей стан

Особистісний розвиток
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редакторка стрічки новин

Стрес, роздратованість і сльози — це нормальна внутрішня реакція на ненормальні зовнішні події. Якщо людина живе без емоцій, тоді можна говорити про певні проблеми. Якщо ж вона їх виражає, — з нею все гаразд. Раніше ми писали, як зазвичай одягаються невпевнені у собі люди, а тепер розкажемо, що робити, коли ви роздратовані.

Експерти назвали 7 легких порад, які допоможуть зняти напруження і роздратованість, пише samety.com.ua. Дотримуйтеся їх щодня і ви будете завжди у гарному настрої, сповнені енергією та мотивацією.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Порада 1. Глибоке дихання

Глибоке дихання — це простий та завжди дієвий спосіб повернути гармонію, зняти напругу і покращити настрій. Правильне насичення тіла повітрям ніколи не проходить безрезультатно. Зробіть повільний, глибокий вдих через ніс, а потім так само повільно видихніть, але вже ротом.

Роздратованість і 7 правил, як змінити цей стан - фото №1

Правило 2. Спорт

Правильна фізична активність знижує рівень стресу, агресії та роздратованості. До правильної відносяться біг, фітнес, танці — усе, що пов'язане зі спортом. Важка фізична робота, така як розвантаження ящиків, город чи носіння меблів або цегли, не вважаються правильними фізичними навантаженнями.

Роздратованість і 7 правил, як змінити цей стан - фото №2

Правило 3. Медитація

Здавна медитація була сильним способом зняти страх, злість і втому. Вона гармонізує думки, ідеї, зменшує стрес, покращує пам'ять, психологічне та фізичне самопочуття.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Роздратованість і 7 правил, як змінити цей стан - фото №3

Правило 4. Техніки релаксу

До корисних способів відпочинку належать прогулянки просто неба, теплі ванни, масаж, слухання спокійної музики. Оберіть комфортний для себе варіант і спробуйте розслабитися.

Роздратованість і 7 правил, як змінити цей стан - фото №4

Правило 5. Підтримка

У будь-якій ситуація неабияк важлива соціальна підтримка. Знайдіть однодумців, не бійтеся ділитися своїми проблемами та шукати порад. Спілкування і обговорення життєвих ситуацій не лише полегшить психологічний стан, а і попередить чимало психосоматичних хвороб.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Роздратованість і 7 правил, як змінити цей стан - фото №5

Правило 6. Зміна фокусу

Час змінити свою увагу на інші моменти. Відволікайтеся! Сходіть у кіно чи в театр, запросіть друзів, займіться хобі. Або взагалі спробуйте робити те, що ніколи не робили: малювання, танці чи плавання. Нова діяльність абстрагує від проблем і додає енергії.

Роздратованість і 7 правил, як змінити цей стан - фото №6

Правило 7. Час

Аби мати менше стресу і роздратування, керуйте своїм часом. Напишіть список основних завдань на день, і виконуючи їх, поступово закреслюйте. Так ви будете бачити свої маленькі успіхи та самостверджуватися.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Роздратованість і 7 правил, як змінити цей стан - фото №7

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чи потрібна стосункам пауза. Психологи розповіли, з якої причини люди хочуть відпочити одне від одного.

Фото: pixabay.com