Перше сонячне затемнення у 2023 році: які знаки Зодіаку найбільше відчують вплив

Езотерика та астрологія
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Вже зовсім скоро, а саме 20 квітня відбудеться сонячне затемнення, перше у 2023 році. Найкраще сонячне затемнення буде видно у східній частині Індійського океану, Австралії, у Східному Тиморі, Індонезії та західній частині Тихого океану. А ось відчути його вплив зможуть жителі у різних країнах світу.

Астрологи стверджують, що день сонячного затемнення — це завжди енергетично складний, турбулентний період, коли може бути складно керувати нашими емоціями та діями. Наче сили природи сильніші за нас.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Які знаки Зодіаку відчують вплив сонячного затемнення найбільше

Сонячне затемнення 20 квітня 2023

Овни

На вас чекають непогані новини у фінансовому секторі, але в день затемнення краще уважно ставитися до своїх витрат. У відносинах на вас також чекають певні зміни — це може бути пропозиція руки та серця, але також і можлива новина про розлучення або розрив відносин. У вас може помінятись оточення, Овни, можливо, ви поміняєте роботу чи місце проживання. Можуть бути труднощі, пов'язані зі змінами, але зміни — це початок чогось нового.

Телець

Цього дня ви начебто вийдете з тіні й все таємне стане явним. На вас чекають великі зміни в житті й ви повинні підготуватися до цього морально. У вас можуть з'явитися таємні стосунки, які ви не захочете афішувати. Також чекайте, що хтось із друзів може згуртуватися заради вас, але може бути і якась зрада.

Які знаки Зодіаку відчують вплив сонячного затемнення

Лев

На вас можуть чекати непрості ділові відносини, можливо, хтось із вашого найближчого оточення буде на вас тиснути. Але, на думку астрологів, везіння буде на вашому боці, просто не сильно розслабляйтеся. Будьте готові до того, що не всі рідні та друзі будуть раді вашим успіхам.

Стрілець

Може спалахнути почуття з тим, кого ви вже знали раніше чи навіть може бути повторний шлюб з однією людиною. У ваше життя якимось чином можуть увійти діти, можливо, це буде бізнес, пов'язаний з дітьми, можливо народження дітей, усиновлення тощо. Будьте готові до цього, Стрільці.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нещодавно ми розповідали про те, чому вашим найкращим другом може стати Телець.