Як коридор затемнень у квітні та травні 2023 року вплине на кожен знак Зодіаку? Підказки астрологів

Езотерика та астрологія
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Як коридор затемнень вплине на наше життя? Астрологи запевняють, що це буде непростий час для кожної людини, проте зірки підкажуть, які допоможуть упоратися з труднощами. Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на коридор затемнень читайте у нашому матеріалі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Коридор затемнень — це період, протягом якого відбувається затемнення сонця або місяця. Зараз ми перебуваємо в середині такого періоду, який розпочався 20 квітня і триватиме до 5 травня 2023 року. В астрології цей час вважається дуже складним і не найсприятливішим. Ось, які забаганки долі чекають на кожен знак Зодіаку.

Related video

Овен (21 березня — 20 квітня)

Постарайтеся перестати страждати через минуле та зверніть увагу на сьогодення. Під час коридору затемнень настав час дивитися в очі своїм страхам і приймати нові виклики.

Як коридор затемнень у квітні та травні 2023 року вплине на кожен знак Зодіаку? Підказки астрологів - фото №1

Телець (21 квітня — 21 травня)

Переосмисліть своє бачення та цілі на майбутнє у квітні та травні 2023 року. Знайдіть нові напрямки для розвитку та рухайтеся вперед із впевненістю у своїх силах.

Близнюки (22 травня — 21 червня)

Зверніть увагу на символи, прикмети та вказівки, які ви отримуєте від Всесвіту на своєму шляху під час коридору затемнень. Шукайте підказки та використовуйте їх для досягнення своїх цілей.

Рак (22 червня — 22 липня)

Налаштуйтеся на власні ритми та прислухайтеся до інтуїції. Дайте волю своїй уяві і довіряйте своїм снам, а також знайдіть час для піклування про себе та свої інтереси.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Лев (23 липня — 23 серпня)

Не дозволяйте дрібницям та проблемам турбувати вас зараз. Постарайтеся подолати свій страх і насолоджуватися прекрасними моментами життя щодня. Знайдіть час для радості та позитивних емоцій.

Як коридор затемнень у квітні та травні 2023 року вплине на кожен знак Зодіаку? Підказки астрологів - фото №2

Діва (24 серпня — 23 вересня)

Використовуйте можливість переломити негативний цикл, щоб досягти нового рівня розвитку та усвідомлення у квітні та травні 2023 року.

Терези (24 вересня — 23 жовтня)

Пам'ятайте, що біль та шок — це не кінець історії та не кінець вашого життя. У вас є можливість лікування та пройти всі перешкоди.

Скорпіон (23 жовтня — 22 листопада)

Ви можете досягти всі цілі, не віддаючи свою свободу і цінності. Ви маєте ресурси, щоб потрапити туди, куди ви хочете. Використовуйте цей час мудро.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Стрілець (23 листопада — 22 грудня)

Слідуйте за своїми мріями та не бійтеся нових викликів. Під час коридору затемнень зірки вкажуть вам новий шлях.

Як коридор затемнень у квітні та травні 2023 року вплине на кожен знак Зодіаку? Підказки астрологів - фото №3

Козоріг (23 грудня — 20 січня)

Ви зробили все, що могли зробити. Можна сказати, що всі ваші зусилля були марними. Тому дайте собі відпочити та дивіться, куди доля приведе вас.

Водолій (21 січня — 20 лютого)

Вам необхідно взяти своє життя під контроль. Встановіть власні правила і почніть жити відповідально. Коридор затемнень у квітні та травні 2023 року — відмінний для цього період.

Риби (21 лютого — 20 березня)

Маленькими кроками виявляйте свій творчий бік. Спробуйте нову їжу, носіть інший колір одягу, ліпіть щось із глини... Доля любить тих, хто не боїться змін.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також дізнайтеся, які три знаки Зодіаку можуть зруйнувати відносини з близькими під час Ретроградного Меркурія. Астрологи запевняють, що у цей час багато людей можуть виникати сильні труднощі та перепади настрою.