Здійснення мрій серця і шалене кохання – гороскоп на травень 2023 року

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Комусь пощастить у коханні, а хтось із задоволенням завершить довготривалі стосунки. У травні 2023 року зірки віщують успіх у сердечних справах. Раніше ми розповідали, кому пощастить у фінансах , а тепер розкажемо, які знаки Зодіаку будуть щасливими у коханні.

Рік Чорного Водяного Кролика призведе до неочікуваних поворотів у житті. Особливо це стосуватиметься сфери кохання, розповідає novy.tv .

Тельці

Related video

У травні 2023 року Тельці нарешті зрозуміють, що вони хочуть. Зірки віщують успіх як у фінансовій сфері, так і на любовному фронті. Астрологи радять розбавити свої будні новими хобі, або навіть змінити професію. Стосунки врятують ваша щира увага і турбота.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Діви

Дівам зорі віщують скандали та розкриття таємниць, пов'язаних із коханням. Ви дізнаєтеся секрети, про які навіть не здогадувалися. Правда врешті-решт полегшить вам життя і ви тверезо зрозумієте, що попередні стосунки були тягарем. Астрологи переконують, що дуже скоро Діви знайдуть своє кохання, і ця людина буде справжнім подарунком долі.

Терези

Більше ніхто не образить, не принизить і не зрадить: Терези врешті-решт виженуть усіх, хто кричав на них, не вмів поважати і не любив. Зірки обіцяють, що всі негативні люди, які псували ваш настрій та були агресивно налаштовані проти вас, підуть із вашого життя назавжди. Позбувшись їх, відкриється місце для нових, щасливих, справжніх стосунків. Слухайте свою інтуїцію – вона проведе вас усіма дорогами до нового життя.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, які знаки Зодіаку часто агресивні та корисливі. Астрологи попередили, від кого краще триматися подалі.