ТОП-5 магнітів для грошей: секрети фен-шуй для залучення енергії успіху та багатства

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Здавна люди вірили, що внутрішня гармонія притягує успіх у всіх сферах життя. Важливим аспектом є також гармонія у власній оселі, адже є речі, які відлякують позитивну енергію, фінансові можливості та успіх. Ми розповідали,  які знаки Зодіаку — бездоганні для шлюбу, а тепер розкажемо, що притягує в оселю благодать і багатство.

Досвід фен-шуй показав, що елементи декору оселі та вибір кольору стін неабияк впливають на успіх власників такого дому. Як легко і доступно зробити гармонію у своєму інтер'єрі, пише thespruce.com.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Магніт №1. Чистота

ТОП-5 магнітів для грошей: секрети фен-шуй для залучення енергії успіху та багатства - фото №1

Перше і головне правило гармонії, здоров'я і успіху, — це чистота в оселі. І тут не обов'язково потрібно мати сучасний ремонт. Головне — аби не було бруду, мотлоху, старих і поламаних речей, якими давно ніхто не користується.

Магніт №2. Світло 

ТОП-5 магнітів для грошей: секрети фен-шуй для залучення енергії успіху та багатства - фото №2

Чим більші вікна, які дають сонячне світло, — тим більше талану матимуть хазяї такої оселі. Приберіть усе зайве із підвіконня, вимийте скло, використовуйте чисті, легкі штори. Доступ енергії світла, як і сонячних променів — запорука великої удачі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Магніт №3. Домашні рослини

ТОП-5 магнітів для грошей: секрети фен-шуй для залучення енергії успіху та багатства - фото №3

Домашні рослини — це один із найсильніших магнітів для грошей. Езотерики зазначають, що крім звичайних вазонів, є спеціальні види рослин, які притягують достаток. У Східних країнах вірять, що рослинки із товстим, гладким листям — магніти для грошей, а ті, де є квітки — для щастя. Сильним талісманом для заможності також вважаються цитрусові рослини: лимон, мандарин, апельсин.

Магніт №4. Тварини

ТОП-5 магнітів для грошей: секрети фен-шуй для залучення енергії успіху та багатства - фото №4

Домашні тварини також відносяться до тієї категорії магнітів, яка притягує фінансове благополуччя. Езотерики рекомендують заводити пухнастих рудих котів або собак із рудою шерстю. Неабияк притягують гроші акваріумні рибки. І чим різнобарвніші їхні кольори, тим краще.

Магніт №5. Талісмани

ТОП-5 магнітів для грошей: секрети фен-шуй для залучення енергії успіху та багатства - фото №5

Одним із найсильніших грошових талісманів є перша зароблена купюра або придбана на ці кошти картина, де намальована валюта. Притягують фінанси і картини, якими всі так люблять оздоблювати інтер'єр. Проте не всі зображення принесуть позитивний результат. Магнітами для грошей є зображення природи, де видно хорошу сонячну погоду — без смерчів, дощів, пожеж тощо.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також є ряд талісманів, які притягують кошти: підкова, повішена над вхідними дверима кінчиками вверх, статуетки у вигляді слона, свині, дракона чи жаби.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, які знаки Зодіаку не підходять для серйозних стосунків . Астрологи радять не створювати із ними сім'ю, тому що вони мають інші пріоритети.