Зрадять при першій же нагоді: імена жінок, для яких вірність – це просто слово

Зрадять при першій же нагоді: імена жінок, для яких вірність – це просто слово

Вони не можуть обрати партнера на все життя, тому що їх постійно тягне “наліво”. Експерти, які вивчають вплив імені на людину, виділили 4 жіночих імені, які сприяють гулящому способу життя. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Жінки із цими іменами полюбляють постійно шукати нові романтичні стосунки. Заради тимчасового флірту вони не бояться навіть втратити партнера, пише 5692.com.ua.

Читати такожПримхливі істерички: ТОП-3 некерованих вагітних по знаку Зодіаку

Жанна

На перший погляд сором'язливі та скромні Жанни — бездоганні жінки для серйозних стосунків. Проте це ім'я наділяє своїх власниць умінням маніпулювати чоловіками. Побачивши симпатію у свою сторону, Жанни не відмовлять собі у задоволенні, навіть якщо доведеться зрадити.

Ангеліна

Ангеліни легко знайдуть заміну чоловіку, якщо він набридне, або не буде відповідати її сподіванням. Але через вплив імені на вітряні вподобання, Ангеліни так і не знаходять свого ідеалу, постійно міняючи партнерів. У результаті, зазвичай ці жінки лишаються самотніми. 

Читати такожЧуйні та щедрі: ці знаки Зодіаку не пройдуть повз нужденного

Оксана 

Спочатку Оксани у захваті від свого обранця, але потім починає знаходити у ньому вади, і гостро демонструє їх, зневажаючи коханого. Оксани не будуть терпіти, якщо їх щось не влаштовує. Вони можуть легко міняти партнерів. Проте істинна суть їхньої поведінки полягає у тому, що вони тікають від самої себе. 

Анастасія

Анастасії дуже впевнені у собі, і якщо їм хтось подобається — вони відсунуть геть усіх конкуренток. Проте жоден їхній вибір не буде довготривалим, тому що Насті не вміють тримати обіцянки вірності. 

Раніше ми писали про імена, власниці яких зазвичай зводять з розуму чоловіків.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини