До побачення чи позапланової вагітності? Що означає сон про метелика

До побачення чи позапланової вагітності? Що означає сон про метелика

Метелики уві сні означають легке, безтурботне життя. Проте у залежності від кольору комахи та ваших дій щодо неї, трактування сну може бути кардинально іншим. Раніше ми писали, до чого сниться риба, а тепер розкажемо, що знаменує сон про метеликів. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Пригадайте деталі сновидіння. Де ви бачили метеликів, якого кольору і що з ними робили. Від цього залежить точне тлумачення сну, пише ezoteryka.com.ua.

Читати такожЧас відпочити? Віщуни розтлумачили сон про світанок

Цвєтков пояснює сон про метелика як знак скорого романтичного побачення. Якщо метелики пурхали на сонці — чекайте радісних новин. 

Білий метелик знаменує романтичну зустріч, яка не матиме продовження, але залишить приємні спогади. Жовтий метелик попереджає про недовгі відносини. Якщо ви ловили метелика уві сні — скоро розлучитеся з вашої ініціативи. 

До побачення чи позапланової вагітності? Що означає сон про метелика - фото №1

Сон про те, як червоний метелик сідає на руку, означає багату емоціями подію. Чорний метелик — до невзаємної, нещасливої любові. Блакитний метелик попереджає про небезпечну зустріч: вас можуть побити. 

Хассе у своєму соннику пише, що сон про великого метелика на квітці — знак щасливого життя. Якщо цей сон наснився чоловіку, — до легковажного захоплення. Для дівчини таке сновидіння означає обман у стосунках, нещиру симпатію. 

Нагадаємо, раніше ми писали, яке значення має сон про зуби. Езотерики розповіли, чи дійсно вони сняться до хвороби.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини