Ставимо ліжко за правилами феншуй — поради експерта

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Хороший сон і заряд енергії буде неодмінно, якщо у вашій оселі меблі будуть розташованими за правилами феншуй. Справа у тому, що енергетичні канали, які є у кожному житлі, повинні бути у резонансі із меблями. Раніше ми писали, як притягнути свою мрію , а тепер розкажемо, куди ставити спальне ліжко.

Правила феншуй керуються одним законом: усе повинно розміщуватися в напрямку, який відповідає сторонам світу, пише zlatamebel.ua.

Голова сплячого не повинна бути у південному напрямку. Ця енергетична лінія притягує енергію слави, темперамент і активність. Відтак спокійного відпочинку і поповнення сил не буде.

Related video

Не підходить для сну і північна частина. Якщо ваше узголів'я направлене саме в цю сторону, ви можете потерпати від безсоння, нескінченних думок і напруження.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Спати у сторону заходу — означає заряджатися творчими думками і планами, які дадуть перевантаження вашому мозку. Ви будете сповнені ідей, але не виспані, дратівливі та істеричні.

Експерти феншуй радять ставити ліжко так, щоб ваша голова була в сторону сходу сонця. При такому розташуванні ви не отримаєте заряд енергії під час сну, а і притягнете гармонію.

Нагадаємо, раніше ми писали про нічні жахіття . Віщуни розповіли, як діяти, аби страшний сон не здійснився.