Справжні ловеласи та серцеїди: імена чоловіків, з якими треба бути дуже обережною

Езотерика та астрологія
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Власники деяких чоловічих імен - нестримні ловеласи та серцеїди, які наче магніти притягують до себе жіночі погляди. Цим чоловікам усього завжди мало, тому вони легко “переключаються” з однієї дівчини на іншу.

Про 5 чоловічих імен, власників яких дуже складно назвати вірними, розповідає Ukr.Media.   З ними варто поводитися дуже обережно, аби не потрапити у халепу.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Артем

Власник цього імені одержимий ідеєю знайти свій ідеал. Через це Артем постійно “перебирає” дівчат, намагаючись знайти “ту саму”. Роман із ним може закінчитись так само спонтанно, як і початися.

Особливий інтерес у цього чоловіка викликають незнайомки, але ненадовго. Якщо йому щось не сподобається, другого шансу не буде. Тьома постійно вишуковує у своїй партнерці якісь недоліки і зазвичай швидко їх знаходить, а відтак - прощається з новою пасією й відправляється на пошуки нової.

Герман

Це незвичайне ім’я дарує своєму власнику особливий шарм. Часто Герман просто самостверджується і підвищує самооцінку, фліртуючи з черговою дівчиною. Для нього просто життєво необхідно почуватися привабливим і затребуваним серед прекрасної статі. Тривалі міцні стосунки цього чоловіка не особливо цікавлять, адже він вважає, що набагато цікавіше “колекціонувати” нових партнерок, наче трофеї.

Справжні ловеласи та серцеїди: імена чоловіків, з якими треба бути дуже обережною - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Леонід

Це ім’я носять сильні і незалежні чоловіки, які терпіти не можуть чужу думку. Зазвичай вони грубі і непривітні, можуть легко образити і навіть не перепросити після цього. Однак чимало жінок вважають, що чоловік має бути саме таким - сильним і впевненим у собі, тому й дозволяють йому так поводитися. Просто майте на увазі: з часом нічого не зміниться, такий вже у нього характер, і якщо якась інша прекрасна дама почне проявляти до нього інтерес, Леонід обов’язково цим скористається заради власної вигоди.

Ростислав

Власник цього імені чув про серйозні стосунки хіба що з кіно та серіалів. А в житті він простий хлопець, який живе сьогоднішнім днем - завтра його абсолютно не цікавить. Він досить цікавий і вміє жартувати, тому серед дівчат зазвичай користується популярністю. Але, як ви вже могли зрозуміти, про тривалі надійні стосунки з ним можна навіть не мріяти: щойно він почує ваші плани на майбутнє, зробить ноги, та й по всьому.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Павло

Надзвичайно непередбачувана та експресивна особистість. Чоловіки з цим іменем зазвичай галантні та ввічливі, можуть підкорити серце дівчини не тільки словами, а й красивими вчинками. Але є одне АЛЕ: ви ніколи не будете впевнені у його сьогоднішньому настрої і тому, що досі йому не набридли. Для Павла не складе жодних труднощів знайти собі нове “кохання”, якщо колишня партнерка почне набридати або не виправдає його високих очікувань.

Раніше ми розповідали, чоловіків із якими іменами жінки терпіти не можуть . Лише один їхній мінус легко перекреслить усі плюси.

Пам'ятайте, що нумерологія, як і астрологія, тарологія та феншуй - не вважаються наукою, тому беззастережно вірити цій інформації не варто. Матеріал має суто розважальний характер.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Головне фото: freepik