Кохання, успіх чи крах усіх планів: езотерики розтлумачили сон про птахів

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Птах уві сні не завжди віщує хороші новини. Часто різні птахи, виконуючи одну і ту ж дію, попереджають про кардинально різні ситуації. Тому варто звернути увагу на всі деталі сновидіння. Раніше ми писали, до чого сниться качка , а тепер розкажемо, що загалом знаменують птахи через сни.

Птах — це зазвичай символ фантазії, творчості та успіхів, пише zogo.info. 

За тлумаченням чаклунки Медеї, сон про птахів означає успіх у любові та творчих починаннях. Якщо птах сидів у клітці — до стриманих, обмежених почуттів, якщо ви годували їх — знак нових, чистих, радісних можливостей.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Міллер у своєму соннику пише, що птах — це символ щасливого заміжжя і взаємного кохання, якщо сновидець — одинока жінка. Якщо птах у сновидінні був пораненим — печаль через сина.

Кохання, успіх чи крах усіх планів: езотерики розтлумачили сон про птахів - фото №1

Спостерігати, як летять птахи — до процвітання та успіху. Якщо уві сні ви вбили птаха — до катастрофи чи стихійного лиха.

Психолог Антоніо Менегетті писав, що побачити уві сні птахів — це символ втрати лідерства і авторитету в колективі. Якщо у вас проблеми із соціумом, — не впадайте у крайнощі. Усе скоро вирішиться у вашу користь.

Нагадаємо, раніше ми писали, до чого сниться вода . Езотерики розповіли, кому потрібно бути обережним після такого сновидіння.

Фото: pixabay.com