Прибирання по фен-шуй: в який день тижня не треба брати ганчірку до рук

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Здавна люди знали, що в неділю прибирати не можна. Тому, зазвичай, організовували прибирання в суботу. Раніше ми писали, як дізнатися про присутність домовика в домі, а тепер розкажемо, в які дні тижня потрібно прибирати.

Езотерики визначили дні, енергетика яких не підходить для прибирання дому. Аби не втратити успіх та багатство, потрібно знати, коли найкраще брати ганчірку до рук.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Кожен день тижня має свою енергетику. Неділя — це період, коли прибирання заборонене.

Найкращим днем для миття і розкладання речей по їхніх місцях є вівторок. Саме в цей період можна займатися і пранням, і миттям вікон, і навіть перестановкою.

Не менш хорошим днем для прибирання є середа. Тому, якщо напередодні ви щось не встигли, — є прекрасний шанс все завершити.

У четвер не можна прибирати за допомогою пилосмока. Якщо вам потрібно зробити підлогу чистою, візьміть у руки віник. У цей день найкраще мити підлогу та вікна.

Прибирання по фен-шуй: в який день тижня не треба брати ганчірку до рук - фото №1

Езотерику рекомендують в п'ятницю провітрювати приміщення. Відчиняйте вікна, аби притягнути успіх та благодать. У суботу добре прибирати усією сім'єю. Цей день підходить для генерального прибирання.

Не рекомендовано мити дім у понеділок. Прибираючи в цей день тижня ви приберете багатство і благодать.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали про секрети багатства. Езотерики розповіли, як правильно віддавати борги.

Фото: Freepik