Сонячне затемнення 14 жовтня. Що нам принесе ця унікальна подія та як до неї підготуватися?

Езотерика та астрологія
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Раніше ми писали, яким знакам Зодіаку ретроградний Меркурій принесе успіх і здійснення бажань, а тепер розповідаємо про ще одну важливу астрологічну подію — кільцеподібне сонячне затемнення, яке відбудеться 14 жовтня 2023 року. Детальніше читайте на HOCHU.ua!

Що таке кільцеподібне сонячне затемнення?

Кільцеподібні сонячні затемнення виникають, коли Місяць не повністю закриває Сонце, опиняючись між Сонцем і Землею. Це означає, що видимий розмір Місяця трохи менший за розмір Сонця, і тому наше зоряне світило виглядає як чорна куля, оточена кільцем світла. Саме ця унікальна подія чекає на нас у суботу 14 жовтня. Побачити його зможуть жителі деяких штатів США та країн Центральної Америки, однак відчути — абсолютно всі люди.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Чого чекати від осіннього сонячного затемнення?

День сонячного затемнення стане ідеальним часом для того, щоб перенаправити свій життєвий шлях у новому напрямку. Також буде можливість втілити в життя давно задумані ідеї, на які раніше не вистачало сміливості. Цього дня можна спланувати відповідальні кроки, такі як зміна сфери зайнятості та звільнення з роботи.

Сонячне затемнення 14 жовтня. Що нам принесе ця унікальна подія та як до неї підготуватися? - фото №1

Для тих, хто мріє про зміну своєї професії або навіть місця проживання, день сонячного затемнення буде найкращим часом для початку цього процесу, щоб усе пройшло найсприятливішим чином. Також це гарний момент, щоб почати вивчати нове хобі.

Зміни не обмежуються лише роботою та захопленнями. 14 жовтня буде чудовим часом для романтичних стосунків: пропозицій розпочати спільне проживання, створення сім'ї чи навіть народження дитини. Експерти стверджують, що відповідь на такі пропозиції буде позитивною. Однак слід уникати конфліктів, оскільки слова можуть виявитися надто болючими, і відновлення відносин може бути скрутним.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку  закохаються у вересні  2023 року. Дізнайтеся, чи є ви у цьому списку.