Езотерики назвали камінь, який виявляє дурнів, брехунів та злодіїв

Езотерики назвали камінь, який виявляє дурнів, брехунів та злодіїв

Природа кожного дорогоцінного каменю різна, але усі вона мають магічні властивості. Це підтверджують як езотерики, так і біоенергетики. Справа в тому, що у кожного мінералу є своє сильне біополе. Раніше ми писали, який камінь захищає від чорної магії, а тепер розкажемо, що носити, аби виявити злодія.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Езотерики розповіли, що одним із найсильніших та наймістичніших коштовностей є топаз, пише zlotystudent.com.ua. Цей камінь має стільки сил, скільки відтінків.

Читати такожЕзотерики назвали 4 найсильніших амулети для жінок

Здавна королі та знать обов'язково носили каблучку із топазом. Вони вірили, що цей камінь виявляє брехунів та злодіїв, які можуть бути в оточенні людини.

Блакитний топаз

Цей камінь ненавидить дурнів та брехунів. Якщо така людина носитиме його, то у неї будуть проблеми. Камінь притягне невдачі та зраду. Якщо людина чесна, совісна і добра, топаз додасть успіху та любові. Саме блакитний топаз допомагає притягнути взаємне кохання.

Езотерики назвали камінь, який виявляє дурнів, брехунів та злодіїв - фото №1

Синій топаз

Синій колір самоцвіту має заспокійливу роль. Він притягує гармонію та благодать, знімає стреси та перевтому. Цей колір радять носити людям, які не можуть впоратися із гнівом.

Читати такожАмулет для багатства та успіху: робимо талісман із кропу власноруч

Езотерики назвали камінь, який виявляє дурнів, брехунів та злодіїв - фото №2

Жовтий топаз

Жовтий колір цього каменю притягує фінансове благополуччя. Якщо у вас проблеми із грошима, носіть такий самоцвіт у каблучці. Він відкриє портали багатства і нових, успішних можливостей.

Езотерики назвали камінь, який виявляє дурнів, брехунів та злодіїв - фото №3

Зелений топаз

Такий самоцвіт радять носити людям, які мають поганий настрій, часто плачуть і схильні до депресій. Зелений топаз вбирає в себе негативну енергію та дає життєві сили. Він надихає, мотивує і гармонізує людину.

Читати такожЕнергетичні зони по фен-шуй: за що відповідає кожен куточок кімнати

Езотерики назвали камінь, який виявляє дурнів, брехунів та злодіїв - фото №4

Кожен коштовний камінь є амулетом, який вбирає в себе негатив. Аби почистити його і активувати, потрібно занурити коштовність у холодну воду. Через декілька годин промийте камінь проточною водою, а ту, що була у ємності, змийте в каналізацію або на землю.

Раніше ми писали, який коштовний камінь не можна носити пасивним людям. Езотерики розповіли, чому він буде шкодити ледарям та безініціативним особистостям.

Фото: Pinterest

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини