Краще почекати: у яких випадках не варто ставити телефон на зарядку

Краще почекати: у яких випадках не варто ставити телефон на зарядку

Раніше ми писали про те, чи безпечно переривати процес заряджання телефону, а тепер розповімо, коли не можна заряджати смартфон. Читайте та беріть на замітку поради!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Не завжди варто підключати мобільний пристрій до заряджання. Існує кілька ситуацій, коли розпочинати зарядку не рекомендується. Якщо власник смартфона стикається з однією з наведених нижче ситуацій, доцільно відкласти зарядку пристрою на пізніший момент.

Читати такожКоли потрібно знімати телефон з зарядки? "Золоте" правило, про яке повинні знати всі користувачі

1. Перед сном

Багато користувачів звикли використовувати смартфон весь день і заряджати його лише увечері перед сном. Безперечно, це зручно, оскільки пристрій заряджається, поки користувач спить. Однак слід уникати початку заряджання перед сном, оскільки це може призвести до перезаряджання батареї за тривалий час зарядки вночі та негативно вплинути на її справність.

2. У спеку

Під час заряджання акумулятора рівень навантаження на нього зростає, що може спричинити невелике нагрівання. За нормальних умов це не страшно. Однак у спеку ситуація погіршується, оскільки гаряча батарея може перегрітися. Тому заряджати мобільний пристрій у сильну спеку не рекомендується, або принаймні слід зробити це в прохолодному приміщенні. Крім того, не варто поміщати смартфон, що заряджається, на поверхню, куди падають прямі сонячні промені.

3. Відсутність оригінального зарядного пристрою

Якщо користувач не має оригінального зарядного пристрою, не рекомендується використовувати чужий. У такому разі краще відкласти зарядку смартфона до повернення додому.

Читати такожПомилка, яку допускає багато користувачів. Чому не можна залишати телефон на зарядці на всю ніч?

Також раніше ми писали, чому заряд телефону швидко падає. Виявляється, проблема може "ховатись" на вашому робочому столі.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини