Лавандовий релакс-парк: де можна відпочити та зробити гарні фото для Instagram

Відпочинок і подорожі
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Наразі українці живуть в постійному стресі та напрузі, а можливостей емоційного та фізичного перезавантаження не так і багато. Якщо не плануєте відпочинок за кордоном, скористайтесь можливістю дослідити власну країну. Одне з місць, яке ви можете відвідати у липні - єдиний в Україні лавандовий релакс-парк “Порадів”.

Це сповнене сили та гармонії природи місце відкриє свої двері для відвідувачів вже в липні. Простір “Порадіва” буквально створений, щоб дарувати спокій та відновлення енергії за допомогою цілющих властивостей лаванди.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Крім неймовірних фото на лавандовому полі, гостям також пропонуватимуть різноманітні релакс-активності для відпочинку душею та тілом: концерти та стендапи, йогу, флай-йогу, медитації, цвяхостояння, арттерапію, крафтові майстер-класи, боксінг-терапію та багато іншого. Також на території працюватиме кафе з лавандовим меню та крамничка з продукцією власного виробництва.

До речі, для гостей, які приїдуть до парку у день відкриття, виступатиме гурт «Циферблат», а через тиждень - співачка KOLA.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Інформація щодо роботи парку:

  • Працюватиме з 1 по 31 липня щодня з 9:00 до 21:00.

  • Вартість вхідного квитка у будні дні - 200 грн, у вихідні - 350 грн.

  • Військовим, УБД та дітям до 16 років - вхід безплатний.

Також раніше ми розповідали про готелі для дорослих . Дізнайтеся, що про них відомо та кому підходить такий відпочинок.

Фото: freepik.com