ТЕСТ: Визначте свій психологічний вік

ТЕСТ: Визначте свій психологічний вік

Кожна людина має свій психологічний вік. Він абсолютно не відповідає віку від народження. Часто молодь має психологічний вік зрілої особистості та навпаки. Раніше ми розповідали, як за допомогою тесту виявити приховані риси власного характеру, а тепер розкажемо, як визначити свій психологічний вік. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Щоб правильно визначити свій психологічний вік, погляньте на картинку упродовж 3 секунд. Кількість собак, яку ви запам’ятали, розтлумачить ваш внутрішній вік, пише patrioty.org.ua.

ТЕСТ: Визначте свій психологічний вік - фото №1

4 собаки 

Якщо ви одразу нарахували 4 собаки, ваш психологічний вік – орієнтовно 20 – 25 років. Ви з тих, хто готовий отримувати новий досвід. Вам не дуже комфортні гучні компанії, проте ви все одно залишаєтеся молодими душею. Ви любите саморозвиток і творчість. 

Читати такожТаємні знаки від Всесвіту: що значить, якщо птах влетів у кімнату чи б’ється у вікно

5 собак

Ваш внутрішній вік налічує 25 – 30 років. Пріоритетами в житті для вас є безпека і чесність. Якщо стосунки не відповідають цим критеріям, ви будете уникати свого партнера. Поруч вас лише надійні, перевірені вами люди. 

6 собак

Психологи дають вам орієнтовно 30 – 40 років внутрішнього віку. Ви розважлива, практична і відповідальна особистість. Ви любите пізнавати нове, але пригоди і неочікувані зміни обстановки для вас некомфортні. Ви замкнуті, тому завести друзів чи будувати романтичні стосунки для вас є проблемою. 

Читати такожЇм завжди все під силу: 4 найрозумніші знаки Зодіаку

7 собак

Експерти характеризують вас як чистих, добрих, наївних дітей. Ваш психологічний вік коливається у межах 10 – 20 років. Ви допитлива, маєте багато друзів, у колективі зазвичай ви лідер і авторитет. 

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як за допомогою тесту зрозуміти свій психологічний стан. Експерти дали кілька порад, аби владнати негаразди.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини