Ще одна щаслива пара українського шоубізу: 22-річний співак DEMCHUK освідчився коханій у своїй пісні (ВІДЕО)

Музика
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Швидше за все, в українському шоу-бізнесі скоро ще одна пара зіграє весілля. Річ у тім, що 22-річний співак Василь Демчук вперше заговорив про особисте життя. Молодий артист освідчився своїй обраниці у пісні. Подробиці - в нашому матеріалі.

Фіналіст цьогорічного нацвідбору на "Євробачення" від України DEMCHUK оприлюднив романтичний трек, у якому зізнався своїй коханій у почуттях. Нова робота Василя виявилася напрочуд ніжною та ліричною.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Композиція називається "Вічність", її артист опублікував на своєму офіційному Youtube-каналі . Він примудрився зізнатися своїй дівчині у коханні, не називаючи її імені.

Слухай, я ще не бачив нікого краще, навіть не хочу думати про це, просто розумію що готовий на все. Пропоную тобі руку і серце,

— співає Василь.

Артист жодного разу не розповідав, з ким перебуває у стосунках, навіть не називав ім’я своєї дівчини, але зазначав, що вона змогла залікувати всі його серцеві шрами, і йому зараз дуже пощастило з коханням.

В мене є кохана дівчина, яку загоїла всі мої сердечні шрами. Я точно можу сказати, що зараз мені дуже пощастило з коханням. Якби треба було пережити усі чорні смуги, я б не думав ні секунди і просто все повторив,

— зізнався DEMCHUK.

Фоловерам надзвичайно сподобався трек Василя, вони зазначила, що пісня дуже ніжна.  Користувачі висловили слова привітання 22-річному артисту, щодо його довгоочікуваного релізу:

  • "Неймовірний трек, слухаю на репіті!"

  • "Неймовірна пісня".

  • "Які слова. Дякую за такі тексти!"

Чи чекати на чергове весілля в українському шоу-бізнесі? 22-річний співак DEMCHUK освідчився коханій у своїй пісні (ВІДЕО) - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, кому DEMCHUK присвятив своє татуювання . Артист зізнався, що це  найрідніша для нього людина.