Ексдружина Віталія Кличка вилетіла з "Танців із зірками" у Німеччині: як вона станцювала (ВІДЕО)

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

У 4 випуску німецькі "Танці із зірками" залишила Наталія Єгорова та Анджей Цибіс. Вони показали чуттєве танго. Проте за результатами суддівського голосування пара залишила проєкт. Детальніше у матеріалі HOCHU.ua!

На "Танцях із зірками" у Німеччині колишня дружина Віталія Кличка протрималася чотири тижні. Ефір за 11 березня став для неї останнім. Судді оцінили танець пари в 19 балів із 30, поставивши на десяте місце з 12 учасників. Наталія та Анджей не змогли отримати достатньо глядацьких голосів, щоб залишитись у шоу ще на тиждень.

Екс-дружина Віталія Кличка вилетіла з "Танців із зірками" у Німеччині: як вона станцювала (ВІДЕО) - фото №1
Related video

На жаль, Наталії та Анджею цього не вистачило, щоб вийти пройти далі, хоча Наталія вийшла зі своєї зони комфорту та танцювала  вільно,

— йдеться на офіційній сторінці шоу.

У свою чергу Наталія, у своєму Instagram поділилася своїми емоціями:

Незважаючи на те, що моя подорож на "Танцях із зірками" була такою короткою, вона була емоційною. Було великою гордістю та честю танцювати для всіх вас. Дякую всім і кожному за неймовірну підтримку та любов. До нових зустрічей на танцполі,

— написала вона в соцмережі.

Нагадаємо

Наталія Єгорова вийшла заміж за Віталія Кличка 26 квітня 1996 року, у серпні 2022 року стало відомо про розлучення Кличка та Єгорової. Нині вона живе у Німеччині.

У Єгорової та Кличка троє спільних дітей — Єгор-Деніел (ім'я обрано на честь дівочого прізвища матері), Єлизавета-Вікторія (дочка названа Вікторією у зв'язку з перемогою Кличка в бою в день народження дитини) і Максим-Олександр (названий на честь неме Макса Шмелінга).

Раніше ми писали, що Наталія Єгорова підкорила розтяжку.