"Багато сліз пролив за цей рік": EL Кравчук розповів про батька, який помер під час окупації (ВІДЕО)

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

Українському артистові Ель Кравчуку (справжнє ім'я – Андрій прим. ред.) минулого року довелося пережити страшну втрату у житті. Він у програмі ЖВЛ розповів про смерть батька під час окупації села Пилиповичі під Києвом. Детальніше у матеріалі HOCHU.ua!

За словами музиканта, його батько помер тоді, коли маленьке селище під Києвом, де вся родина артиста проводила багато часу, окупували російські загарбники.

"Багато сліз пролив за цей рік": EL Кравчук розповів про батька, який помер під час окупації (ВІДЕО) - фото №1
Related video

Я нікому не розповідав про це, в жодному інтерв'ю. Я вперше в житті зрозумів, що нічого жахливішого за війну і смерть тата не було в моєму житті ніколи. Папі було 80 років, але він побачив війну, щось у ньому змінилося. Це сталося, коли село було в окупації. І татові подзвонили люди, і він почув багато правди. І в день цього дзвінка у нього стався напад,

—  згадує Кравчук.

Співак розповів, що батько цього не витримав, 4 квітня його серце зупинилося. Перед смертю батько попросив поховати його під селом Пилиповичами, проте виконати останню волю батька було важко. Тоді селище лише звільнили від окупантів, там відбувалося розмінування. Тоді Кравчуку довелося звертатися до голови Київської військової адміністрації Олексія Кулеба.

"Багато сліз пролив за цей рік": EL Кравчук розповів про батька, який помер під час окупації (ВІДЕО) - фото №2

Він сказав, що не може, бо ще тиждень відбуватиметься розмінування. Він сказав зачекати. І я домовився, що ми тримали тата в морзі. Багато сліз пролив за цей рік. Вибачте,

— сказав Кравчук і розплакався.

Раніше ми писали, що Ольга Сумська розповіла про маму, яка померла, коли бомбардували Київ.