Колискова, білий шум та багато іншого: вагітна Світлана Тарабарова випустила "Дитячий альбом"

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

"Народила! Ні, ще не донечку, але цей альбом ми писали разом із нею під серцем і я дослухалася до її підказок", — з такого жартівливого допису у соцмережах розпочинається знайомство із "Дитячим альбомом" Світлани Тарабарової, яка на девʼятому місяці своєї третьої вагітності презентує музичну новинку.

Світлана — мама двох, а найближчими тижнями вже трьох дітей, тож гостро відчуває потреби молодих батьків.

"Дитячий альбом" – це наче швидка допомога для всіх матусь, бо тепер за настрій ваших сонечок буде відповідати музика, а вам більше не потрібно буде тисячу разів повторювати "чистимо зуби", "одягаємося" та інші фрази. Мами точно зрозуміють про що йде мова,

Related video

— розповідає Світлана.

Світлана Тарабарова з дітьми

Команда співачки, порадившись із психологами, мультиплікацію вирішили поки що не робити — головне завдання створити настрій, навчити новому і відірвати дітей від зомбі-гаджетів, зберігши при цьому контакт із батьками.

Якісного українського контенту для дітей мусить бути більше — це думка багатьох батьків, які кожного дня виховують майбутнє нашої країни. Роками ми спостерігали засилля російськомовних "Маш та ведмедів", "Фіксиків", "Малишаріків" і не тільки, але зараз перегляд чи прослуховування російського контенту дорівнює спонсорству армії агресора і про це варто пам’ятати завжди.

Нагадаємо, нещодавно ми зібрали 20 цікавих ідей подарунків для дітей .