"Найкращий чоловік у світі": Тіна Кароль зізналася в ніжних почуттях до Дана Балана

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

Українська діва Тіна Кароль нещодавно виступила у молдавській столиці. Під час свого виступу у Кишиневі знаменитість вирішила заговорити про відомого співака, з яким їй приписували роман і навіть весілля. За її словами, це найкращий чоловік. Детальніше у матеріалі HOCHU.ua!

Народна артистка України втішила своїх молдавських шанувальників українськими композиціями. Під час виступу Кароль зненацька висловилася про молдавського артиста. Зворушливі слова вона адресувала Дану Балану.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
"Найкращий чоловік у світі": Тіна Кароль зізналася в ніжних почуттях до Дана Балану - фото №1

Ба бльше, на концерті була присутня його мама Людмила Балан — відома в Молдові телеведуча і співачка. Жінка підійшла до сцени та презентувала українці величезний оберемок квітів.

Ну і красень, найкращий чоловік у світі після сина… Мама Люда, мама Дана Балана сьогодні в залі. Людмило, ви гарна, надихаєте. Ви народили красеня – шляхетного, чесного! Браво,

— сказала Тіна.

Зазначимо, що Тіна Кароль та Дан Балан були суддями легендарного проєкту "Голос країни". У Мережі ходили чутки про їхній роман. Пара майстерно підігрівала до себе інтерес, проте досі не прокоментувала своїх стосунків. Дехто припускає, що це піар-хід з боку продюсерів проєкту.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали, що Тіна Кароль відмовилася співати російських хітів.