Wellboy зі скандалом йде з продюсерського центру Papa music – на нього подають до суду

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

Популярний український артист Wellboy, який сподобався глядачам після виходу хіта "Гуси" (справжнє ім'я – Антон Вельбой – прим. ред.) поділився несподіваною новиною. Він повідомив про припинення співпраці із продюсерською компанією Papa music. Відповідну заяву зробив на сторінці у Instagram.

За словами співака, тепер працюватиме з українським продюсером Мартою Останковою.

- фото №1
Related video

Я особисто вморився, хочу кохання, тупію і хочу вам повідомити, що я перестаю співпрацювати з лейблом Papa music. Я працюватиму сам, важко сказати чи будуть хіти чи не будуть, чи будуть хороші кліпи, чи ні, але будь-які зміни на краще. Будемо з Мартою Останковою робити добру справу.

— написав Вельбой.

Незабаром один із засновників лейблу Євген Тріплов відреагував на рішення співака. На своїй сторінці в Instagram записав відеозвернення, в якому звинуватив Марту в алкоголізмі, а також зазначив, що її було звільнено з лейблу через фінансові махінації.

Ба більше, продюсер зазначив, що планує притягти Wellboy до відповідальності:

Марта людина мстива, накрутила Антона та його маму. Люди вклали в Антона понад 200 тисяч доларів, працювали з ним два роки, зробили усі його хіти, його зробили як артиста. І тепер, коли можна повертати інвестиції, Марта сказала Антону: "Давай ми ні з ким не будемо ділитися, тільки ти і я". І звісно, як я зрозумів, Антон сказав "так". Але вирішуватимемо все це в юридичній площині. Подивимося, хто має рацію, і хто на стороні добра і зла. Але зараз свята, страсний тиждень. Тому біси лютують як ніколи,

— зазначив Тріплов у відеозверненні.

Довідка

Wellboy народився 9 червня 2000 року у селі Грунь Охтирського району Сумської області. У 2019 році майбутня зірка вирішила спробувати себе у десятому сезоні талант-шоу "Х-фактор". Його наставницею була Настя Каменських, під її керівництвом зміг дійти до фіналу та посісти третє місце.

У 2021 році талановитим виконавцем зацікавився музичний продюсер Юрій Бардаш, який наразі живе в москві і є затятим путіністом. Влітку того ж року вийшло дебютне відео Антона "Гуси". Станом на квітень 2023 року кліп має 35 млн переглядів на YouTube.

Раніше ми писали, що колишня піарниця Wellboy переїхала до сочі.