Влад Яма намагався піти у політику від партії зрадника Медведчука — хореограф погруз у боргах

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Український блогер Богдан Беспалов розповів про життя хореографа Влада Ями, якого жорстко критикують у Мережі за його виїзд до США під час повномасштабної війни. За словами інфлюенсера, танцюрист загруз у великих боргах, тому не рветься повертатися в Україну, а крім того, він мріяв про кар'єру політика в забороненій нині проросійській партії ОПЗЖ. Подробиці дізнайтеся на HOCHU.ua!

На своєму YouTube-каналі Беспалов зробив резонансну заяву, ніби Влад Яма заборгував велику суму боргу за свій будинок у селищі під Києвом.

У Влада Ями багато боргів. За будинок неподалік від Іванковичів, за який не виплачує кошти, і в принципі, не планував, якби не трапилася війна. А через війну доводиться розбиратися, включатися, щоб узагалі не втратити це житло,

Related video

— каже Беспалов.

Влад Яма

Крім того, за словами блогера, до початку повномасштабної війни у Ями були політичні амбіції. Хореограф нібито намагався стати депутатом від партії "ОПЗЖ", одним із засновників якої був "кум Путіна" Віктор Медведчук.

До того ж як виявилося, до 24 лютого 2022 року Влад Яма всіма можливими методами через знайомих намагався домовитися про зустріч із кимось із представників ОП для того, щоб пролізти в політику. І коли його морозили і відшивали по максимуму, він навіть намагався завести контакти з "Опозиційною платформою за життя". Ось вам і відповідь. Владу Ямі було не принципово, яку партію представляти, йому було важливо зайти як депутат, за будь-яку ціну,

— заявив Богдан Беспалов.

За словами Беспалова, Влад Яма свого наміру не залишив і після перемоги України планує повернутися додому, щоб "спробувати зайти до Верховної Ради".

Нагадаємо, нещодавно новий коханець Ані Лорак підставив зрадницю, правдиво розказавши про її позицію .