Вандали намалювали величезний пеніс на місці, де буде вечірка з нагоди коронації Чарльза III (ФОТО)

Новини шоубізнесу
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Попри те, що більшість британців із нетерпінням чекає на коронацію Чарльза III, яка пройде вже сьогодні, 6 травня, є й ті, хто виступає проти нового монарха. Своє незадоволення люди висловлюють дуже по-різному, часом  — у досить дивній формі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Так сталося і цього разу. Напередодні невідомі викосили на газоні, де запланована вечірка на честь церемонії коронації, величезний пеніс. Малюнок вандалів з’явився на території "Королівського півмісяця" у Баті, Англія. Це один із найпрестижніших районів міста, тому місцеві були шоковані, побачивши таке напередодні свята, передає The Mirror.

Related video
Вандали намалювали величезний пеніс на місці, де буде вечірка з нагоди коронації Чарльза III (ФОТО) - фото №1
Вандали намалювали величезний пеніс на місці, де буде вечірка з нагоди коронації Чарльза III (ФОТО) - фото №2
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Проблема полягає не тільки у, власне, непристойному малюнку, а ще й в тому, що трава на цьому місці була заздалегідь скошена, тому прибрати наслідки цього акту вандалізму досить складно.

Вандали намалювали величезний пеніс на місці, де буде вечірка з нагоди коронації Чарльза III (ФОТО) - фото №2
Королівський півмісяць — житлова вулиця, на якій розташовані 30 будинків у формі півмісяця. Надзвичайно популярне серед туристів місце

Зауважимо, що коронація Чарльза III — історична подія для Великої Британії. Цими вихідними люди по всій країні будуть влаштовувати вуличні вечірки та святкувати сходження на престол нового монарха. Минулого разу коронацію проводили 70 років тому — королева Єлизавета II офіційно зійшла на престол у 1953-му.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що Чарльз III став королем у 73 роки - після смерті своєї матері, Єлизавети II, 8 вересня 2022 року. При цьому, 6 травня 2023 року у Британії відбудеться подвійна коронація: Чарльз III стане офіційним королем, а його дружина Камілла позбудеться звання “королева-консорт” і стане офіційною королевою Великої Британії.