"Невже Міка Ньютон така суч*а?": співачка висловилася про скандал із плагіатом пісні Loreen

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Після перемоги Loreen на Євробаченні в Мережі ніяк не припиняється скандал через плагіат. Шведці закидають, що її "Tatoo" вкрай схожа на композицію української співачки Міки Ньютон "В полоні". А днями й сама Міка загострила ситуацію і дуже явно натякнула, що їхні пісні справді схожі.

Довгий час Міка Ньютон намагалася обходити стороною питання на тему конкурсної пісні Loreen. Однак нещодавня витівка невідомих все ж стала сильним приводом, щоб українська співачка прокоментувала доводи фанатів з приводу плагіату її пісні.

На стрімінгових музичних сервісах від імені Мікі Ньютон з'явилася пісня під назвою "Same Tattoo", з відсиланням до переможної композиції Loreen. Якщо увімкнути трек, грає фонограма композиції "В полоні". Користувачі Мережі одразу припустили, що це зробила сама Міка Ньютон і нібито в такий спосіб погодилася з тим, що переможниця Євробачення 2023 вкрала її пісню.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
"Міка Ньютон така суч*а": співачка висловилася про скандал із плагіатом пісні Loreen - фото №1

Проте виявилося, що сама співачка не перейменовувала власну композицію. Міка Ньютон дізналася про те, що сталося, від подруги та була шокована. Вона не очікувала, що від її імені невідомі можуть зробити подібні речі.

Міка каже, що дуже сильно засмучена. Артистці прикро, що хтось це зробив і тепер її звинувачують у поганому ставленні до Loreen. Також Ньютон запевнила, що вже розбирається з цим питанням, щоб зі стримінгових сервісів видалили трек Same Tattoo.

Перш за все, привітаю Loreen з перемогою. Вона неймовірна та унікальна артистка. Усього найкращого! Мені не подобається, що мене втягнули до цієї історії. Я святкувала День матері зі своєю мамою і свекрухою, і мені написала подруга з запитанням: "Ти випустила ту пісню (під назвою Tattoo), щоб дорікнути Loreen?" Мене це шокувало! Як я могла знати, що хтось використає моє ім'я і випустить пісню на Spotify iTunes? Якого біса?

— сказала Міка.

"Міка Ньютон така суч*а": співачка висловилася про скандал із плагіатом пісні Loreen - фото №2

Артистка ще раз наголосила, що не вважає пісню "Tatoo" - плагіатом на її "В плену". За її словами, музиканти часто надихаються роботами один одного і не завжди розуміють, що їхні композиції можуть повторювати вже раніше випущені. А встежити за таким потоком музичних новинок - просто неможливо.

Усі фанати зараз намагаються з'ясувати, навіщо я це зробила, невже Міка Ньютон така суч*а? Чесно, я не така людина. Я думаю, жінки повинні підтримувати жінок. Ми всі кимось надихаємося, це трапляється. Коли я пишу свої власні пісні, завжди хвилююся: "О боже, може я щось чула 10 років тому, і тепер воно спало на думку, чи звучить як щось інше?" Але я насправді вірю, що ми всі артисти, які творять, щоб вас розважати, щоб співати з любов'ю, з болем. Тому друзі, я справді засмучена, мені це не подобається,

— додала Міка Ньютон.

"Міка Ньютон така суч*а": співачка висловилася про скандал із плагіатом пісні Loreen - фото №3
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що у фіналі Євробачення 2023 під час виступу Вєрки Сердючки трапився казус. Артистка так запалювала на сцені разом зі своїм балетом, що випадково "запустила" туфлю в глядацький зал.