Точна копія батьків: Тіна Кароль показала, як виглядає зараз її 14-річний син (ФОТО)

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Українська співачка Тіна Кароль уперше за довгий час показала, який зараз вигляд має її єдиний син. 14-річний Веніамін навчається і живе у Великій Британії, тому рідко бачиться із зірковою мамою. Але, оскільки артистка виступала в Ліверпулі в гранд-фіналі Євробачення, вона відвідала і свого сина. Подробиці дізнайтеся на HOCHU.ua!

Єдиний син Тіни Кароль вже давно вчиться в Лондоні, тому артистка не так часто з ним бачиться, оскільки сама живе в Україні. Проте після участі в Євробаченні співачка поспішила в інше місто заради зустрічі з Веніаміном. Цікаво, що сталося це в День матері.

Копія батьків: Тіна Кароль показала, як сильно підріс її 14-річний син (ФОТО) - фото №1
Related video
Копія батьків: Тіна Кароль показала, як сильно підріс її 14-річний син (ФОТО) - фото №2
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

На своїй сторінці у Facebook Тіна Кароль показала спільні знімки з Веніаміном, зроблені під час прогулянки. Мама і син відпочили на природі та поїли морозиво. Для прогулянки Тіна Кароль вибрала невимушений образ - спортивний костюм, поверх якого накинула затишне пончо.

На знімках можна помітити, як підріс Веніамін і як сильно він схожий на свого батька Євгена Огіра, який помер 10 років тому від раку шлунка. Це одні з небагатьох фото зіркової мами та її сина, що потрапили в мережу, адже Тіна рідко ділиться спільними кадрами та тримає особисте життя в таємниці.

Копія батьків: Тіна Кароль показала, як сильно підріс її 14-річний син (ФОТО) - фото №3
Копія батьків: Тіна Кароль показала, як сильно підріс її 14-річний син (ФОТО) - фото №4
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали, що  Тіну Кароль в черговий раз жорстко  розкритикували в Мережі. Цього разу шанувальники артистки залишилися незадоволені її зовнішнім виглядом.