ППО на Євробаченні: Вєрка Сердючка отримала смішне прізвисько через туфлю, яка полетіла у глядацький зал

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

У грандфіналі Євробачення 2023 Вєрка Сердючка викликала справжній фурор своїм виступом. Артистка настільки відривалася на сцені разом зі своїм балетом, що випадково запустила туфлю в зал для глядачів. Через деякий час артистка прокоментувала казусний інцидент і посміялася зі свого нового прізвиська. Деталі дізнайтеся на HOCHU.ua!

19 травня Вєрка Сердючка відіграла концерт у рамках європейського туру в столиці Естонії, Талліні. Між виконаннями пісень Андрій Данилко зізнався , що після втрати туфлі на Євробаченні на Параді прапорів, він отримав нове прізвисько — "Вєрка ППО".

Мало того, що я з України, я ще з Євробачення. Зараз мене всі дражнять: "Вєрка ППО". Так запустила в зал тапочок. Друзі, з тапком усе нормально,

Related video

— пожартувала Вєрка Сердючка.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Для перегляду відео гортайте вліво

До слова, у фіналі Євробачення Андрію Данилку не дозволили заспівати "Russia goodbye". Організатори настійно просили артиста виконати оригінальний варіант пісні "Lasha Tumbai", з яким він виступав на пісенному конкурсі у 2007 році. Однак на сольних концертах Вєрка Сердючка не добирає слів і відкрито висловлюється проти окупантів.

Між нами, я дуже хотіла заспівати в цьому маленькому шматочку Russia goodbye, де я бігла як собака відв'язана. Не дозволили сказати те, що хочу. Але на своєму сольному концерті, я буду співати те, що забажаю,

— заявила зі сцени Сердючка.

ППО на Євробаченні: Вєрка Сердючка розповіла, що сталося з її туфлею, яка полетіла у глядацький зал - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Варто зазначити, що співачка Джамала обдурила організаторів Євробачення і порушила одне з правил конкурсу. Співачка до останнього приховувала, що дещо змінила фінал свого виступу.