"Фашистське вторгнення": у Мережу злили скандальну розмову чоловіка Діани Гурцької перед смертю

"Фашистське вторгнення": у Мережу злили скандальну розмову чоловіка Діани Гурцької перед смертю

20 травня в Росії помер чоловік російської артистки Діани Гурцької, заступник міністра науки й вищої освіти росії Петро Кучеренко. За офіційними даними, 46-річному чиновнику стало погано на борту літака, коли він повертався з відрядження. Пропагандисти стверджують, що в нього виникли серйозні проблеми із серцем.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Однак загадкові смерті російських чиновників, які виступають проти війни в Україні, вже не здаються збігами. Особливо після того, як журналіст Роман Супер розкрив деталі своєї останньої розмови з Петром Кучеренком за кілька днів до його смерті. У своєму Telegram-каналі кореспондент поділився кількома цікавими цитатами з приватної розмови з померлим чоловіком Гурцької.

Читати такожУ боях з оккупантами загинув художник-декоратор фільму "Памфір" Володимир Чорний

Виявилося, що перед закордонним відрядженням Петро Кучеренко настійно рекомендував знайомому забирати всю сім'ю і тікати з росії. Сам цього він зробити вже не міг, оскільки в російських чиновників почали забирати закордонні паспорти.

Рятуй себе і сім'ю. Їдь якомога швидше. Ти уявити собі не можеш ступінь озвіріння нашої з тобою держави. За рік ти росію взагалі не впізнаєш. Їдеш і правильно робиш.
Це вже неможливо зробити (втекти самому Кучеренку — прим. ред.). У нас закордонні паспорти забрали. Та й немає такого глобуса, який тепер буде радий заступнику російського міністра після цього фашистського вторгнення

— переказав слова покійного журналіст.

"Фашистське вторгнення": у Мережу злили скандальну розмову чоловіка Діани Гурцької перед смертю - фото №1

Виходячи зі слів автора публікації, Кучеренку важко було щось змінити, оскільки він виявився "заручником ситуації". Втекти з росії він не міг фізично, а якби спробував зробити щось — його одразу "розчавлять". Тому чиновник, як і більша частина росіян, вирішив мовчати, поки мирні українці страждають від російської агресії.

Я п'ю антидепресанти й транквілізатори одночасно. Жменями. І це не дуже допомагає. Майже не сплю. Почуваюся жахливо. Ми всі взяті в заручники. Ніхто нічого не може пискнути. Одразу ж розчавлять, як тлю. Їдь швидше, Рома. І всіх своїх рятуй,

— сказав чоловік Діани Гурцької напередодні своєї смерті.

Петр Кучеренко

Читати такожУ Алли Мазур сталося горе: ведуча зворушила мережу прощальним зверненням до воїна

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, куди подівся автор "Уральських пельменів", якого вважали зниклим цілий рік. Виявилося, Ігор Істомін ганебно загинув в Україні, коли навесні минулого року приєднався до числа російських добровольців.

Фото: Facebook @telegid

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини