Дебют Маші Єфросиніної в музиці: Артем Пивоваров підкорив найнесподіванішим дуетом (ВІДЕО)

Дебют Маші Єфросиніної в музиці: Артем Пивоваров підкорив найнесподіванішим дуетом (ВІДЕО)

25 травня українська телеведуча Маша Єфросиніна святкує 44-річчя, а з нагоди дня народження вона вирішила спробувати себе в новому амплуа. Несподівано вона об'єдналася з популярним українським виконавцем Артемом Пивоваровим, щоб записати спільний трек. Деталі — на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Як сказано в релізі, вперше ідея про дует з Машею Єфросиніною виникла в Артема Пивоварова минулого року, під час запису їхнього інтерв'ю. Сама телеведуча не очікувала на таку пропозицію, проте охоче погодилася спробувати свої сили в музичному задумі, адже є шанувальницею проєкту "Твої вірші, мої ноти".

Я — фанатка проєкту Артема "Твої вірші, мої ноти". Про що я йому заявила під час нашого першого інтерв‘ю. Він в ту саму мить запропонував мені дует. Сказати, що я розгубилась, це нічого не сказати. Мало того, я думала, що це якийсь жарт аж до того, як опинилася з Артемом в студії. І там я теж не могла опанувати знервованість, бо я не співаю від слова "зовсім". Далі тільки пам’ятаю, як ми багато говорили, стояли на цвяхах, сміялися, трохи всплакнули й… дуже легко записали композицію,

— поділилася емоціями Маша Єфросиніна. 

Дебют Маші Єфросиніної в музиці: Артем Пивоваров підкорив найнесподіванішим дуетом (ВІДЕО) - фото №1

Читати такожНа власному концерті Артем Пивоваров тікав від охоронця... по перилах балкона (ВІДЕО)

Для спільної роботи артисти обрали вірші українського поета епохи Розстріляного відродження, основоположника і теоретика українського футуризму Михайля Семенка. Телеведуча продекларувала вірш "Сон", а саму прем'єру Артем Пивоваров приурочив до дня народження Маші Єфросиніної.

Михайль Семенко — яскрава і неординарна постать в українській літературі. Поет завжди хотів вирізнятися з-поміж інших і сміливо експериментував, прагнучи змінити уявлення про поезію. Я хочу, щоб про таких видатних осіб дізнавалося якомога більше людей, тому присвятив цю роботу поезіям видатного українського футуриста. Радий, що Маша Єфросиніна підтримала мою ідею і взяла участь у проєкті "Твої вірші, мої ноти", довірившись мені як музиканту,

— коментує прем'єру Артем Пивоваров.

Читати такожВ росії “гавкають” на Машу Єфросиніну: ведучу заочно арештували “за поширення фейків”

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що українці допомогли росіянам заробити 60 млн євро, прослуховуючи російську музику. А щоб такого не відбувалося, українські артисти радують слухачів новими треками, несподіваними колабораціями та "ремонтом" своїх хітів.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини