Оце так скандал! Поліція розпочала кримінальне провадження про підробку пропуску Віктора Павліка

Оце так скандал! Поліція розпочала кримінальне провадження про підробку пропуску Віктора Павліка

Національна поліція України почала кримінальне розслідування щодо підробки спеціальної перепустки, з якою Віктор Павлік міг пересуватися Києвом у період комендантської години. Уже другий тиждень у Мережі вирує скандал через його поїздку закритим Південним мостом, у який народного артиста втягнула його молода дружина, блогерка Катерина Репяхова. Деталі — на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Як повідомило видання "Букви", посилаючись на відповідь Головного управління Національної поліції в Києві, наразі проводиться експертиза на справжність спецперепустки. Документ в артиста вилучили наступного дня після того, як скандальне відео, на якому Віктор Павлік катає дружину по закритому мосту, з'явилося в Мережі.

Оце так скандал! Поліція розпочала кримінальне провадження про підробку пропуску Віктора Павліка - фото №1

Читати також"Прокатіть його до Бахмута": Військові висміяли Віктора Павліка за скандал зі спецперепусткою (ВІДЕО)

Згідно з інформацією, подію було зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень громадян Дніпровського управління поліції, а потім внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 358, частини 1, Кримінального кодексу України, яка стосується підробки документів, печаток, штампів та бланків, а також збуту чи використання підроблених документів, печаток, штампів. Уже 17 травня дізнавач відділу дізнання Дніпровського УП ГУНП у Києві призначив судово-технічну експертизу спеціальної перепустки, вилученої у Павлика. Крім того, правоохоронці також направили запит до Центрального управління військової служби правопорядку по Києву та Київській області щодо правомірності видачі перепустки, оскільки видача та облік спецперепусток не належить до їхньої компетенції.

Оце так скандал! Поліція розпочала кримінальне провадження про підробку пропуску Віктора Павліка - фото №2

Читати такожДружина Віктора Павліка про скандал, у який втягнула чоловіка: спецперепустку перевіряють на справжність

Нагадаємо, після гучного скандалу зі спецперепусткою дружина Віктора Павліка почала скаржитися на проблеми зі здоров'ям. Катерина Репяхова зазначила, що вже кілька днів майже нічого не їсть, а нещодавно їй стало зле просто посеред вулиці.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини