Більше не Wellboy: скандальний ексучасник Papa Music розпрощався зі сценічним іменем

Більше не Wellboy: скандальний ексучасник Papa Music розпрощався зі сценічним іменем

Після гучного скандалу Антона Вельбоя (Wellboy) з продюсером лейблу Papa Music Євгеном Тріпловим, молодий артист не тільки змушений заплатити велику суму як компенсацію, а й відмовитися від свого псевдоніма. Однак у міру вирішення конфлікту виконавець уже змінив сценічне ім'я. Деталі - на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Тепер виконавець популярних українських треків виступатиме під псевдонімом Anton Velboi. У рамках свого першого проєкту Антон, у партнерстві з благодійним фондом "Об'єднані любов'ю до України", оголосив збір коштів на підтримку ЗСУ на квадрокоптери, авто та прилади нічного бачення. 

Читати такожНіколи ні з ким не зустрічався і працював маляром: 10 цікавих фактів про Wellboy

Більше не Wellboy: скандальний ексучасник Papa Music розпрощався зі сценічним іменем - фото №1

Коли в коридорі між двома стінами ти спиш частіше, ніж у своєму ліжку, бажання скоріше перемогти прокляту ру*ню захоплює твої думки двадцять п'ять годин на добу. А ніхто не зробить цього краще за ЗСУ. Тому головна місія в житті кожного з нас — постійно донатити та наближати перемогу всіма можливими способами,

— каже артист.

Як повідомив Anton Velboi, за найбільший донат можна отримати акустичну систему з лімітованої колекції від українського виробника. А особлива вона тим, що її корпус виготовлений із реальних військових артефактів. Одна з таких аудіосистем виготовлена в тубусі від ракетної установки, яка знищила танк російських окупантів.

Більше не Wellboy: скандальний ексучасник Papa Music розпрощався зі сценічним іменем - фото №2

Читати також"Не хочу брати участь у цьому дешевому шоу": Wellboy розповів, чому вирішив залишити Papa Music (ВІДЕО)

Нагадаємо, слідом за Антоном Wellboy 19-річна співачка Victoria Niro теж розірвала контракт із Papa music. Артистка стверджує, що скандали та розбірки із залученням СБУ ніяк не пов'язані з її рішенням піти від продюсера.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини