TVORCHI виставили на аукціон прапор із підписами учасників Євробачення 2023: як взяти участь

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

Український гурт TVORCHI привіз з Євробачення стяг України, на якому розписалися всі учасники конкурсу. Таким чином, музиканти придумали зробити благодійну справу. Деталі в матеріалі HOCHU.ua!

TVORCHI вирішили закликали своїх шанувальників допомогти українським дітям, які народилися під час війни з вадами серця. Артистки проведуть аукціон з особливими призами. Зібрані кошти підуть на придбання інкубаторів інтенсивної терапії для дітей.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Про таку важливу ініціативу TVORCHI повідомили на сторінці в Instagram .

Друзі, наш великий благодійний збір на інкубатори для дитячих сердець добігає кінця, тому давайте прикладемо разом максимум зусиль. А ми вас заохотимо. Серед усіх, хто зробить донат 240 гривень, ми розіграємо особисте привітання та музичний сюрприз від нас!  А також ми розігруємо прапор України, підписаний учасниками "Євробачення-2023" з Італії, Іспанії Вірменії, Литви, Франції, Німеччини, Норвегії, Португалії, Польщі і улюбленцем публіки "Cha Cha Cha" — фінським репером Käärijä.  Щоб позмагатись за прапор, просто донатьте 24 долари на "Небайдужі рятують серця дітей" за посиланням в шапці профілю. Розіграші триватимуть всього 3 дні, до 28 травня включно. Переможців оберемо випадковим методом, кількість донатів необмежена,

— розповіли про правила аукціону  TVORCHI.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали, що гурт TVORCHI вже повернувся з Ліверпуля , де з піснею "Heart of Steel" представляв Україну на Євробаченні 2023. Артисти посіли шосте місце серед усіх країн-учасниць і четверте в глядацькому голосуванні.