Зірка "Надприродного" зустрівся із Зеленським: Міша Коллінз допомагає Україні боротися зі злом

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Останні кілька днів не вщухають розмови про візит популярного американського актора Міші Коллінза в Україну. Зірка серіалу "Надприродне" вже поспілкувався з футболістом Андрієм Шевченком і навчився кількох фраз українською мовою , а тепер він зустрівся з президентом України заради особливої мети. Деталі — на HOCHU.ua!

Американський актор і режисер Міша Коллінз завітав у рамках візиту до Києва і зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським та головою ОП Андрієм Єрмаком. Як і очікувалося, зірка культового телесеріалу став амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24. На офіційній сторінці платформи в соцмережах повідомили , що Міша Коллінз підтримуватиме напрямок "Гуманітарне розмінування". Найближчим часом актор відвідає Київську та Чернігівську області, щоб побачити роботу українських саперів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Зірка "Надприродного" зустрівся із Зеленським: Міша Коллінз допомагає Україні боротися зі злом - фото №1

Навіть якщо війна в Україні закінчиться завтра, спадщина війни залишатиметься, доки вся земля не буде очищена від мін. Розмінування надзвичайно важливе. Тому що від вибухових пристроїв часто страждають діти та сім'ї, які йдуть до лісу збирати гриби.
Я відчуваю свою роль як посла в тому, щоб поширювати інформацію та розповідати історію про те, що відбувається в Україні, для моєї аудиторії по всьому світу та привертати увагу, щоб світова підтримка України й надалі продовжувалася,

— підкреслив Міша Коллінз.

Зірка "Надприродного" зустрівся із Зеленським: Міша Коллінз допомагає Україні боротися зі злом - фото №2

Зазначимо, за день до свого приїзду в Україну актор, разом з іншими зірками серіалу "Надприродне" публічно підтримали український народ. Міша Коллінз, Рут Коннелл, Феліція Дей, Марк Шеппард і Роберт Бенедикт розгорнули український прапор, чим не на жарт розлютили свою російську аудиторію. Однак як доводять українці та міжнародні лідери думок, які виступають проти війни, російську агресію бояться лише самі росіяни, а весь світ готовий протистояти кремлівській диктатурі.

Зірка "Надприродного" зустрівся із Зеленським: Міша Коллінз допомагає Україні боротися зі злом - фото №3
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно рок-гурт Scorpions заявив про намір виступити зі своїм концертом в Україні. Музиканти хочуть влаштувати шоу на Майдані Незалежності , що називатиметься "концерт миру". Планується, що німецький рок-гурт виступить у Києві після завершення війни. Артисти також активно підтримують український народ і під час своїх концертів не забувають говорити про фатальні наслідки російської агресії.

Фото: president.gov.ua