Більше не заробляє на росіянах: Віра Брежнєва закрила свій бренд у рф

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Українська співачка Віра Брежнєва після початку повномасштабної війни всіляко намагається розірвати зв'язки з країною-агресором. І хоча сама артистка останні 10 років жила і працювала в росії, ще перший день війни кардинально змінив її життя і позицію. Зараз Брежнєва палить мости та намагається позбутися всього, що її пов'язувало з рф, зокрема й процвітаючого бізнесу. Деталі — на HOCHU.ua!

Ще в листопаді 2019 року Віра Брежнєва запустила власний бренд декоративної косметики Vera в росії, і тільки через рік лінію косметики було запущено в Україні. Однак із початком війни артистка та бізнесвумен вирішила призупинити діяльність бренду в країні-агресорці та розпочати "глобальну трансформацію". Як зазначив Telegram-канал " Культурна Прачечна ", днями зі сторінки бренду в Instagram було видалено публікації, після чого комунікація з клієнтами почалася українською мовою. Втім, і офіційний сайт Vera віднедавна доступний лише українською та англійською мовами.

Бренд VERA пройшов глобальну трансформацію: команди, виробництва та напрямків.
Дякуємо всім, хто залишився з нами. Радіємо тим, хто приєднується,

Related video

- сказано в першій публікації в соцмережах бренду.

Більше не заробляє на росіянах: Віра Брежнєва закрила свій бренд у РФ - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

У коментарях представники бренду зазначили, що косметика Vera доступна до купівлі лише в Україні, натякаючи, що вони покинули російський ринок. Саме виробництво — в Італії, Чехії та Китаї. Але, варто зазначити, що свій косметичний бренд Віра Брежнєва запускала разом із російською візажисткою Нікою Кисляк. Чи має вона зараз якесь відношення до бізнесу української артистки — поки невідомо.

Більше не заробляє на росіянах: Віра Брежнєва закрила свій бренд у РФ - фото №2
Більше не заробляє на росіянах: Віра Брежнєва закрила свій бренд у РФ - фото №3
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно Віра Брежнєва показала, як зараз виглядає її старша донька. Щоб привітати її з днем народження артистка вирушила до Америки, де довгий час живе 22-річна Соня Кіперман.