Сестра Маші Єфросиніної, яка вже давно живе у москві, хоче миру

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

Молодша сестра української ведучої Маші Єфросініної та ексневістка президента України, Єлизавета Ющенко, наполегливо продовжує мовчати про повномасштабну війну. Поки її родичі в Україні переживають тривоги та хвилювання з приводу російських обстрілів, вона ділиться світським життям та розкішним відпочинком за кордоном. Проте сьогодні Єлизавета святкує день народження, цього дня сестра Маші Єфросініної зізналася, що мріє про мир. Деталі – у матеріалі HOCHU.ua!

Ліза Ющенко давно не живе в Україні, відомо, що у 2014 році народила сина Сергія від московського бізнесмена. За останніми даними, жінка живе у росії, проте на всіх своїх фото не ставить геолокацію цієї країни.

Сестра Маші Єфросиніної, яка вже давно живе у москві, хоче миру - фото №1
Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Іменинниця була небагатослівною, лише опублікувала власне фото і написала, щоб нарешті настав мир, проте про війну в рідній країні їй так і не вдалося написати.

У свій день народження, ось уже другий рік поспіль, прошу тільки одного - щоб закінчилося пекло і настав мир,

— підписала кадр Ліза .

Сестра Маші Єфросиніної, яка вже давно живе у москві, хоче миру - фото №2

До речі, старша сестра проігнорувала її день народження і не написала побажання ні в коментарях, ні на своїй сторінці.

Нагадаємо, Маша Єфросиніна зізналася, що її стосунки із молодшою сестрою зіпсувалися. Спілкування рідних звелося майже до нуля. За словами ведучої, зараз вона майже не спілкується з Лізою і їй боляче обговорюватиме цю тему.

Зазначимо, що Єлизавета Ющенко була одружена з сином експрезидента України Віктора Ющенка, Андрієм Ющенком. Пара в 2012 році розлучилася. У шлюбі з ним народила доньку Варвару, якій цього року виповнилося 14 років.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали, що Ліза Ющенко показала донечку. Можна відзначити, що Варвара росте справжньою красунею.