Донька Гвінет Пелтроу одягла провокаційну сукню мами: у 2002 році актрису "рознесли" за це вбрання (ФОТО)

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Дочка Гвінет Пелтроу нещодавно приміряла одне з найбільш суперечливих вбрань своєї знаменитої мами на червоній доріжці. 18-річна Еппл дістала з глибин гардероба напівпрозору чорну сукню від Александра Макквіна, в якій її зіркова мама підкорила "Оскар 2002". Подробиці на HOCHU.ua!

Днями Пелтроу запропонувала поставити їй запитання в Instagram, на які тепер вона охоче відповідає. Один із фанатів поцікавився, чи одягала 18-річна Еппл архівні вбрання актриси, в яких вона раніше з'являлася на публічних заходах. У відповідь на це Гвінет опублікувала знімок із власної гардеробної, на якому її донька позує в найпровокативнішій сукні зіркової мами.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Донька Гвінет Пелтроу одягла провокаційну сукню мами: у 2002 році актрису "рознесли" за це вбрання (ФОТО) - фото №1

Варто зазначити, що коли Пелтроу одягла цю сукню від Alexander McQueen 2002 року на 74-ту церемонію вручення премії "Оскар", акторка зазнала жорсткої критики. Лише деякі похвалили її за сміливий і провокаційний образ. Однак величезна частина аудиторії зірки вважала, що сукня в готичному стилі стала її найбільшою модною помилкою, адже в той час це вважалося "модним лихом".

Донька Гвінет Пелтроу одягла провокаційну сукню мами: у 2002 році актрису "рознесли" за це вбрання (ФОТО) - фото №2
Донька Гвінет Пелтроу одягла провокаційну сукню мами: у 2002 році актрису "рознесли" за це вбрання (ФОТО) - фото №3
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у Гвінет Пелтроу почалися серйозні проблеми з судом через інцидент 7-річної давності. Зараз актрисі доводиться судитися з 76-річним чоловіком, якого вона одного разу збила, катаючись на лижах.

Фото: GettyImages