"Скинувши броню летів": YARMAK зворушив чуттєвою зустріччю з донькою у її день народження

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Український репер YARMAK, який у перші дні війни став на захист України в лавах ЗСУ, зміг ненадовго повернутися додому заради зустрічі з найближчими. Сьогодні, 16 червня Олександр Ярмак всього на один день приїхав до Києва з фронту, щоб привітати доньку з днем народження.

На своїй сторінці в Instagram артист опублікував зворушливе відео, як зранку заходить у кімнату з букетом квітів до сплячої доньки. Сьогодні Соломія відзначає четвертий день народження, у зв'язку з чим Ярмак зміг отримати вихідний, щоб провести час із малятком.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Учора тато просто з позиції, щойно скинувши броню, летів на потяг, щоб зранку привітати своє щастя з днем народження і їхати назад. Тато завжди виконує обіцянки, тато обов'язково дійде до переможного дня! Спасибі моїй коханій дружині, яка подарувала мені головне щастя життя і виховує доброю, патріотичною і щирою людиною нашого малюка,

— підписав публікацію YARMAK.

"Скинувши броню летів": YARMAK зворушив чуттєвою зустріччю з донькою у її день народження - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що вже незабаром Тимур Мірошниченко усиновить малюка. Телеведучий уже познайомився з дитиною і розсекретив її стать.