KAZKA на Євробаченні: Олександра Заріцька відповіла, чи спробує свої сили ще раз

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Популярна співачка та солістка гурту "KAZKA" Олександра Заріцька порозмірковувала на тему Євробачення та подальшої участі колективу в ньому. Подробиці – в нашому матеріалі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Гурт уже два рази намагався пробитися на конкурс через український нацвідбір, однак їм не щастило. У 2018 році вони робили це з піснею "Дива", однак не змогли пройти навіть у фінал.

Related video

А от наступного року вони підкорювали внутрішній відбір треком "Apart". Тоді гурт пройшов у фінал та посів почесне третє місце.

Нині, про можливість чергового походу на Європу солістка відверто говорить:

Ні! Ніколи в житті! Хіба, що за 1 млн $. Настільки стресового конкурсу не має, як цей. Навіть не знаю, що має статися, щоб ми поїхали на Євробачення.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Зауважимо, що український фольк-гурт "KAZKA" є одним із найвідоміших вітчизняних колективів у світі. Цікаво те, що їхня композиція "Плакала" – перша україномовна пісня, яка потрапила у світовий чарт "Shazam". Нині, на ютубі кліп на цей трек уже зібрав 429 млн переглядів, що є беззаперечним рекордом для України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що українська співачка Jerry Heil висловилася щодо участі у нацвідборі на Євробачення наступного року. Артистка вважає, що це серйозна місія для будь-якої зірки.