Андрій Хливнюк показав, як змінився за час на фронті: рідкісне фото з передової

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Український музикант, лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк показав рідкісне фото, зроблене на фронті. З початку повномасштабної війни артист намагається поєднувати дві сфери діяльності - як військовий він служить пілотом ударного дрона, а повертаючись на сцену - проводить благодійні концерти для збору коштів на ЗСУ.

На своїй сторінці в Instagram Андрій Хливнюк показав, як змінився за минулі 16 місяців. Музикант і військовий розмістив знімок із передової, на якому зображений у військовій формі та в касці.

16 місяців перегонів за існування української нації та держави! Честь знати справжніх! Вічна пам'ять полеглих за майбутнє дітей у європейській родині гідних людей! Рядовий Хливнюк Андрій Володимирович,

Related video

- підписав знімок Андрій Хливнюк.

Андрій Хливнюк показав, як змінився за час на фронті: рідкісне фото з передової - фото №1
Фото: @andriihorolski

Коли саме було зроблено світлину - невідомо, адже зараз лідер гурту "Бумбокс" займається волонтерською діяльністю. Приміром, нещодавно він пригнав в Україну нові автомобілі для фронту, які придбав його фонд.

Андрій Хливнюк показав, як змінився за час на фронті: рідкісне фото з передової - фото №2
Фото: @andriihorolski

Нагадаємо, нещодавно до лав ЗСУ потрапив ще один артист - Віталій Козловський. Спочатку фанати не вірили , що співак справді вирушить на фронт, проте сам він активно тренується на полігоні .