"Є щоденні сльози та страхи за Тимура": Єфросиніна розповіла, що її стосунки з чоловіком проходять чергові випробування

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Відома тележурналістка Маша Єфросиніна, яка висловилася щодо причетності Юрія Горбунова до серіалу за 33 мільйони гривен зізналася, що переживає кризу у стосунках з чоловіком Тимуром Хромаєвим. Про це стало відомо з публікації зірки в її інста-сторіс.

Раніше Маша зазначала, що в неї немає жодного бажання виносити сміття з хати та говорити про своє особисте життя публічно. Проте ведуча допускає, що може зробити якісь заяви тільки тоді, коли знатиме, що це на щось вплине.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Єфросиніну після цього допису неочікувано захейтили. Однак вона знайшла, що відповісти.

В мене є свої емоції, своє життя, хул*піз**ард обов'язків та відповідальності за мою справу з допомогою жінкам. Є купа справ з моїми дітьми, для яких я вже півтора роки і мати, і батько. Є щоденні сльози та страхи за Тимура, з яким зараз стосунки проходять чергове випробування… Чому я вас не цікавлю як людина, а лише як об'єкт, який треба роз*бати, коли вам хочеться щоб я поводилася так само, як зле вам?

– розповіла телеведуча Єфросиніна.

"Є щоденні сльози та страхи за Тимура": Єфросиніна розповіла, що її стосунки з чоловіком проходять чергові випробування - фото №1

Зауважимо, Маша Єфросиніна та бізнесмен Тимур Хромаєв одружені вже 20 років. Разом вони виховують 19-річну доньку Нану та 9-річного сина Олександра. Пара ледь не розлучилася у 2013 році, але закохані тоді змогли подолати кризу.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як Маша Єфросиніна вразила схожістю з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Телеведуча повідомила, що лідер Канади підтримує Україну щодо членства в НАТО.