"Він у мене см*ктав": відомий російський актор вибачився перед Галкіним і відкрито заявив, що Кіркоров - гей

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Популярний російський актор Олексій Панін, який  хоче отримати в'їзд в Україну , заявив про артистів нетрадиційної орієнтації  в російському шоу-бізнесі. Подробиці - вже у нашому матеріалі.

Про те, хто з артистів гомосексуаліст, Панін заявив в інтерв'ю Ксенії Собчак. Як виявилося, Олексій розсекретив одну з найбільших таємниць Віктора Сухорукова та Філіпа Кіркорова.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Як повідомляє епатажний росіянин, зірка фільмів "Брат" Віктор Сухоруков, як і Філіп Кіркоров - гей. Панін повідомив, розповідає пікантні подробиці про колег лише через те, що вони підтримують російський режим.

Я це кажу лише тому, що я знаю його позицію стосовно того, що відбувається. Я б ніколи не сказав про це. Я кажу це лише після того, як почув їхню політичну позицію. Кожен артист в нашій шоубізнесовій тусовці знає що … любить см*ктати х*ї. Але для всіх він "брат". А я знаю особисто людей, він ширинки розстібав, дай відсм*ктати у потягу. Це тобі за путіна,

- сказав Олексій Панін.

"Він у мене см*ктав": відомий російський актор вибачився перед Галкіним і відкрито заявив, що Кіркоров - гей - фото №2

Окрім того, артист зізнався, що мав інтим з путіністом Філіпом Кіркоровим. Більш того, пізніше той ще й відео йому скидав.

Проте Ксенія Собчак максимально приховала, що саме говорив 45-річний чоловік. Тому пізніше Олексій окремо записав відеозвернення, щоби після інтерв'ю ні в кого не залишилося запитань.

Я спав з Кіркоровим. Це правда. Він приїздив на білому авто. Він у мене см*ктав. Я у нього теж. Він мені ще й відео надсилав. Зараз я зателефонував Максиму Галкіну і вибачився перед ним, тому що всі подумали, що я ї*ався з Максимом Галкіним. Я з ним не ї*ався ніколи. Я ї*ався з Філіпом Кіркоровим. А от людина, про яку всі подумали, що він розстібає ширинки, це був не Безруков. Це був Віктор Сухоруков,

- пояснив згодом Олексій.

"Він у мене см*ктав": відомий російський актор вибачився перед Галкіним і відкрито заявив, що Кіркоров - гей - фото №2
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Вадим Олійник заявляв про сексуальний інтерес з боку Кіркорова . Путініст натякав артисту на секс.