Лола зі "Школи" підтвердила стосунки з відомим російським репером (ФОТО)

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Популярна українська акторка Ліза Василенко, найбільш відома за роллю Лоли із серіалу "Школа" показала свого нового обранця. Ним виявився скандальний та епатажний російський репер Алішер Моргенштерн.

Світлини з росіянином Василенко, яка раніше казала, що "краще здохнути" в росії, ніж в Україні,  розповсюдила у себе в інста-сторіс. Зауважимо, що Моргенштерн - одна з небагатьох публічних осіб, яка наважилася засудити російський режим.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Чутки про роман Алішера та Лізи ходили досить давно.  Однак вони не коментували інформацію свої стосунки. Нині ж закохані наважилися на своєрідний "хайп" та влаштували відверту фотосесію.

Лола зі "Школи" підтвердила стосунки з відомим російським репером (ФОТО) - фото №1
Лола зі "Школи" підтвердила стосунки з відомим російським репером (ФОТО) - фото №2

Користувачі максимально негативно зустріли цю  новину. Фоловери називають Василенко зрадницею, а деякі з них зауважують, що стосунки з росіянином ні до чого хорошого не приведуть.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як  Злата Огнєвіч розповіла про стосунки з Євгеном Клопотенком . Співачка розповіла, що у її житті був непростий період, пов'язаний з особистими проблемами, і саме Євген зміг знайти для неї потрібні слова та підтримати. Вона за це йому дякує.