"Бідно жити я й сама можу": молода дружина Остапчука зізналася, чи вважає себе утриманкою

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

23-річна кохана Володимира Остапчука, який оскандалився сексистськими висловлюваннями , різко відповіла на закиди від підписників, що шоумен її повністю забезпечує. Катерина Полтавська зізналася, що не вважає це негожим і зізналася, чи стала б зустрічатися з чоловіком, який заробляє менше за неї саму. Подробиці дізнавайтеся на HOCHU.ua!

В Insta Stories блогерка спілкувалася з підписниками, під час чого їй поставили запитання про те, чи містить її повністю ведучий. Катерина Полтавська зізналася, що Остапчук дійсно забезпечує їхню сім'ю, тоді як вона заробляє особисто для себе.

А чому я маю на це відповідати та що за наїзди? Так, Вова мене повністю забезпечує, але я заробляю, бо вважаю, що жінка повинна мати свої кошти, щоб почуватися вільною. Не турбуйтеся, я добре почуваюся в плані власних фінансів, але як це може заважати тому, що мій чоловік забезпечує сім'ю?

Related video

- відповіла Катерина Полтавська.

"Бідно жити я й сама можу": молода дружина Остапчука зізналася, чи вважає себе утриманкою - фото №1
Фото: instagram.com/poka.tya
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Крім того, у молодої дружини Остапчука поцікавилися, чи зустрічалася б вона з чоловіком, який би заробляв удвічі менше за неї. У відповідь на це Полтавська пожартувала: "Для чого? Бідно жити я й сама можу". Однак потім дівчина все ж таки більш серйозно відповіла, що чітко впевнена - чоловік має заробляти більше за неї.

"Бідно жити я й сама можу": молода дружина Остапчука зізналася, чи вважає себе утриманкою - фото №2
Фото: instagram.com/poka.tya
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше колишня дружина Володимира Остапчука розповіла, як йдуть справи з поділом їхнього спільного будинку. Христина Горняк зізналася, що шоумен  відмовляється обговорювати  з нею цю тему.