Скандал повторюється: Quest Pistols виступили на Балі для "хороших росіян"

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Український попгурт Quest Pistols, соліст якого закрутив новий роман , знову оскандалився через виступ перед росіянами . Виявилося, артисти розважали жителів країни-агресора на Балі, а нещодавно перекладені українською мовою хіти вони знову виконували російською. Подробиці дізнавайтеся на HOCHU.ua!

Деталями того, що сталося, поділився блогер-пліточник Богдан Беспалов. У новому відео на YouTube він розповів, що учасники Quest Pistols Антон Савлепов, Костянтин Боровський і Микола Горюк виступали на Балі для гостей-росіян. А як підтвердження блогер показав кадри, опубліковані в соцмережах москвичів, де українські музиканти співають свої російськомовні хіти.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Пізніше стало відомо, що група Quest Pistols виступала на дні народження Рафаеля Ромена, якому виповнилося 33 роки. Сам чоловік публічно не визначився зі своєю позицією - раніше в його соцмережах можна було помітити відео під пісню KALUSH Orchestra "Stefania", де чоловік нібито показує, як готується до перемоги України, проте в Stories в Instagram він підспівував треку SHAMAN "Я русский". Крім того, серед гостей його свята виявилося чимало росіян, які проживають у москві.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно соліст гурту Quest Pistols Антон Савлепов повідомив, що його брата Сергія Строєва вже понад рік вважають зниклим безвісти. Артист припускає, що він, як і тисячі інших цивільних, потрапив у російський полон .