"Щоб українці не зазналися": MELOVIN шокував лицемірством одного з учасників Євробачення (ВІДЕО)

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Український виконавець MELOVIN підкорив Євробачення 2018 року в буквальному сенсі вогненним виступом, тому артист тісно пов'язаний із пісенним конкурсом. Однак виявилося, що цього року в нього залишилися не найкращі спогади, а причиною тому стало спілкування з одним з учасників. Подробиці дізнавайтеся на HOCHU.ua!

В інтерв'ю ЖВЛ MELOVIN пригадав, як зустрівся в Лондоні з представником Молдови на Євробаченні 2023. Тоді Костянтина Бочарова (наст. ім'я артиста) вкрай здивувався, що Паша Парфеній, який публічно відзначився проукраїнською позицією , в особистій бесіді раптом заговорив висловлюваннями російської пропаганди.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Так, MELOVIN розповів, що на Євровечірці в Лондоні він востаннє розмовляв російською мовою, щоб підтримати бесіду з Пашею. Однак той запевнив, що розуміє українську мову, адже його родичі живуть в Україні . Проте під час спілкування Парфеній несподівано заявив, що в Україні ніколи не було дискримінації української мови та невтішно висловився про самих українців.

І тут я чую російські наративи: "Та що вам там забороняли? Ніколи вам нічого не забороняли. Коли вам дозволять канабіс, тоді й поговоримо, яка ви вільна країна". Нас просто облили окропом. Ми нічого не зрозуміли. І наступна фраза: "Я взагалі хвилююся, щоб українці не зазналися". Це було жахливо, некрасиво,

- пригадав MELOVIN.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше між MELOVIN і популярними стендаперами розгорівся скандал . Коли гумористи почали жартувати про ЛГБТ-спільноту, співак не стримався і демонстративно залишив зйомки проекту.