Така ціна титулу: одразу шість учасниць "Міс Всесвіт" звинуватили організаторів у домаганнях

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Під час підготовки до "Міс Всесвіт", де в березні Україна вперше перемогла в конкурсі національних костюмів , розгорівся серйозний скандал. Відразу шість учасниць з Індонезії звинуватили організаторів у сексуальних домаганнях. І поки справою займаються правоохоронні органи, редакція HOCHU.ua розповідає деталі події.

З 29 липня по 3 серпня в Індонезії проходив конкурс "Міс Всесвіт", під час якого вирішувалося, хто представить країну на міжнародній арені. Однак виявилося, що правила участі у відборі були вкрай незвичними. Так, організатори змушували моделей роздягатися до спідньої білизни, щоб продемонструвати фігуру, а пізніше - фотографували топлес у розпусних позах. На думку адвоката шістьох моделей, які написали заяви в поліцію, у таких процедурах не було необхідності.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Крім того, місцевий канал Official iNews повідомляє , що дівчат просили оголитися для проведення медогляду. Найдивовижнішим стало те, що робити вони повинні були це на очах у 20-ти осіб, більшість з яких були чоловіками.

Представники конкурсу вже відреагували на звинувачення і пообіцяли посприяти поліції в проведенні розслідування. Вони запевняють, що на "Міс Всесвіт" вкрай серйозно ставляться до безпеки дівчат і не терпітимуть, якщо учасницям насправді щось загрожує.

Організація "Міс Всесвіт" дуже серйозно ставиться до звинувачень у сексуальному насильстві та неналежній поведінці. Забезпечення безпечного місця для жінок є найважливішим пріоритетом організації "Міс Всесвіт",

- сказано в заяві.

Така ціна титулу: одразу шість учасниць "Міс Всесвіт" звинуватили організаторів у домаганнях - фото №1
Фото: instagram.com/missuniverse_id/
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що "Міс Україна Всесвіт-2023" Вікторія Апанасенко вийшла заміж . Українська модель не поспішає показувати свого чоловіка , оскільки не хоче, щоб він теж зіткнувся з хейтом.