Анастасія Приходько різко засудила українських артистів, які виступили на фестивалі Лайми Вайкуле

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Українська співачка Анастасія Приходько не боїться висловлювати свою позицію, навіть якщо це може образити її колег-артистів. Так, нещодавно виконавиця розкритикувала зірок, які погодилися виступити на фестивалі Лайми Вайкуле в Юрмалі, розважаючи в тому числі й російську публіку.

Приходько переконана, що хоч і Лайма Вайкуле висловила підтримку Україні та відкрито засудила російську агресію , серед глядачів було достатньо росіян, які нічого не зробили, аби зупинити російську агресію. Зокрема артиста висловилася про Андрія Макаревича, Аллу Пугачову та Максима Галкіна, які не підтримали путінський режим та просто покинули рф. Про це Анастасія Приходько розповіла в інтерв'ю  Аліні Доротюк.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Співачка також відзначила, що серед українських артистів, які все ж таки виступили на фестивалі Лайми Вайкуле, були саме ті, хто впродовж довгих років працював у росії. Серед них була Оля Полякова, Віра Брежнєва, ALEKSEEV, Макс Барських та інші. До слова, Світлану Лободу Лайма Вайкуле запрошувати не стала .

Дивись, це всі артисти, які виступали у росії. Полякова з Кіркоровим цілувалася, з Басковим вела концерти. ALEKSEEV, Барських зрозуміло. Чому там не було Chico & Qatoshi (Орка тіло ляже в ґрунт допоможе ЗСУ) чи SUROV (Вітер підіймав у небо дим)? Чому їх не запросили? Тому що, там вся ця російська челядь сиділа. Всі, хто прийшли й сиділи в залі, це росіяни. Нехай мене Бог милує, щоб я там була. Мені Лайма Вайкуле, не Вайкуле. Макаревич, не Макаревич. Мені вже все одно хто ви. Ви теж поговорили й забули, і нічого не зробили для того, щоб у росії щось змінити. Виступати перед росіянами? Ні в якому разі. Найкращі українські артисти, це не той список, який був у Дзінтарі,

— висловилася Приходько.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, на фестивалі Лайми Вайкуле співачка Віра Брежнєва  ледь змогла вимовити кілька українських слів. А от після своїх невтішних спроб — перейшла на російську.